Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ma nekimentek a kocsimnak,...

Ma nekimentek a kocsimnak, bal eleje benyomódott, index letört, lökhárító megkarcolódott, bővebben lent?

Figyelt kérdés
Így találtam a parkolóba, semmi cetli nem volt az autón, és íg nem is tudom, hogy ki követte el. Van cascom, bementem és bejelentettem a kárt, le is fényképezték, de a papírra azt irták, hogy ismeretlen a tettes. 10%-os, 100000Ft önrészes a cascom, szerintetek fizetni fog?
2010. ápr. 1. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A casco-ra fizet, de csak a 100 000 Ft feletti részt kapod meg, és mától a bruttó összeget is csak részletes számla alapján fizethetik ki.
2010. ápr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A jóbüdös k'rva anyjukat az ilyeneknek.Ismerősöm autóját is parkolóba törték össze,úgy,hogy abba 160 ezres kár keletkezett.Az én kocsimnak csomószor nekib'asszák az ajtót,csak egyszer kapjak el valakit úgy összeverem,ha meg nagyon erős lenne ,akkor meg tökön rúgom szó nélkül és utána a földön rúgom tovább.

Ez a mocskosság netovábbja.Épp tegnap tolatott ki egy autó az utcánból(zsákutca)és nekitolatott olyan 5km/h-val egy kocsinak,szerencsére ott volt a tulaj,de ezek mi a f'szt vezetnek,ha még a tetves k'rva visszapillantó tükröket se tudják használni.Ezzel engem nagyon fel lehet b'szni.

Na ,hogy a kérdésedre is válaszoljak sokat nemfogsz érni vele,mivel a kár valószínűleg nem fogja meghaladni a 100.000 Ft-ot,így mivel 100ezres önrészed van,neked kell fizetni.Sztem k'rvára nem éri meg CASCO-t kötni,mivel ha 0 Ft-os önrésszel fizeted az nagyon magas egy hóra lebontva,és ha egyszer bekövetkezik valami akkor a befizetett CASCO összegéből már meg is lehetett volna javítani 20/F

2010. ápr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Casco nagy lehúzás. Akartam én is kötni de rohadt drága. Az én kocsimat is meghúzták az Árkádban azóta a 3-as szinten a tetőn parkolok mert nem nagyon állnak oda meg :) Nem lett nagy csak egy karc de így is idegesít.
2010. ápr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!