Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Átmehet úgy személygépjármű...

Átmehet úgy személygépjármű műszaki vizsgán, hogy a motortérben motorolaj- és üzemanyag-szivárgás tapasztalható?

Figyelt kérdés
Szabályszerűnek (legálisnak) minősíthető az olyan érvényes műszaki vizsgát igazoló dokumentum, amelyben ezek a hibák fel is vannak jegyezve?

2016. okt. 15. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális vizsgáztatónál nem.
2016. okt. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A meghatározó véleményhez látni kellene azt a szivárgást..

( poros, nem tisztogatott motortée az más)


Ha fénylik az olaj, üzemanyag-szivárgás, akkor bizony szólhatnak...és fognak is...aztán vagy átmegy, vagy nem..ez a látványtól függ.


(tűzveszélyre hivatkozással buktatnak)

2016. okt. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


2. válaszadó: azt a szivárgást én inkább ömlésnek nevezném (gyakorlatilag 10 perc kocsikázás után fürdik az olajban a motortér), köszönöm a tájékoztatást, sokat segített. :)

2016. okt. 15. 16:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Húú, hát az nagyon durva akkor, olyan autóval már amúgy sem szabad járni, vizsgától függetlenül.
2016. okt. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én jártam úgy hogy az autómba volt olajszivárgás de mivel csak egyetlen egy csepp volt szinte, így a vizsgáztató mondta nekem hogy ezzel még átengedi, de a saját érdekem hogy teszek-e a szivárgás ellen vagy sem, és mellékesen megjegyezte hogy ha látványosan szinte csorogna az olaj akkor nem engedi át.
2017. jún. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!