Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi az elsősegélyvizsga menete?

Mi az elsősegélyvizsga menete?

Figyelt kérdés

1: Azt hallottam, hogy eltörölték a tételeket. Akkor mire kell válaszolni ?


2: A stabil oldalfektetésen kívül még mit kötelező bemutatni ?


3: Nagyon sokan mondták, hogy utolsónak kell menni. Ez igaz?


4: A gyakorlatokat bábun kell bemutatni ? A neten azt írják, hogy igen, viszont haveromnak egy másik vizsgázón kellett.


2010. júl. 13. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én kb. fél éve voltam, nekem húznom kellett egy kártyát és azon volt egy szituáció, elmondandtam mit kell csinálni és ennyi. Nálunk senkinek nem kellett a bábún mutatni semmit, úgyhogy mi jól jártunk.
2010. júl. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
én 2 hete voltam. kettesével mentünk be, egymáson bemutattuk a stabil oldalfekvést, utána bábun az újraélesztést aztán húzni kellett egy kártyát amin volt 'a' és 'b' kérdés arra kellett válaszolni. ennyi. sok sikert!:)
2010. júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi :)

És ha bármit elcseszel, az bukta ?

2010. júl. 13. 21:55
 4/5 anonim válasza:

2. vok

én elrontottam az újraélesztést meg a kérdésre is úgy válaszoltam, hogy: eltört a gerince? mintha én lettem volna a vizsgáztatóxD de átmentem. ez nagyban függ attól hogy milyen vizsgabiztost fogsz ki. nekünk előre megmondta a tanár hogy ne nagyképüsködjünk, jól nevelt gyerekként viselkedjünk mert ha nem akkor 100 hogy meghúznak. 34en voltunk vizsgázni 1 srác bukott szal nem kell tőle félni:D

2010. júl. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekünk azt mondta az oktató, hogy néha 35 emberből mindenki bukik
2010. júl. 13. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!