Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért paráznak annyira a...

Miért paráznak annyira a kresz vizsgától? Tegnap voltam 3 hibám lett, úgy hogy kb.4szer itthon kitöltöttem a gyakorló programot, meg minden óra után elolvastam egyszer az anyagot.

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 08:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azok paráznak, akik nem tanulnak rendesen. A kreszből már nagyon régen csak tesztlapon lehet vizsgázni, tehát nem lehet "megdumálni" a vizsgabiztost. Vagy tudom a választ, vagy nem. Aki nem lapozgatja a könyvet, az nem tudja beikszelni a helyes választ, ezért parázik.
2010. júl. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
én minden vizsgámtól parázok, akár tudom akár nem. A kressztől is féltem, nekem 3 hibám lett egy 1 pontos meg egy 3 pontos, a 3 pontosra reklamáltam, mert a könybe és az órán nem úgy volt, ott nem fogadták el, viszont az oktatóm később mondta hogy nekem volt igazam, és a gépben van rosszul
2010. júl. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gratula, de te most vered magad a 3 hp-ra? Egyszerű körbenézés, statisztika, az első kreszvizsgán a 80% elhasal. Ugyan miért ne parázhatna az emberek többsége ennek tudatában?
2010. júl. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem elsőre sikerült anno, igaz, még Karácsony délelőttjén is azt tanultam. De tényleg azok félnek, akik nem tanultak rendesen. Jó előre beszerezni egy számítógépes gyakorló programot, ami majdnem olyan, mint a vizsga, így jobban fog menni.
2010. júl. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért, mert az embereknek a többsége nem tanulja meg a kreszt. Egyszerűen alig ismerek olyat, aki úgy ment kreszre, hogy áh át fogok menni, mert mki szart tőle.


A mai gyerekek csak kis része lenne olyan hülye, hogy ne tudná megtanulni, a többiek pedig nem szánnak rá elég időt, mert fontosabb nekik az, hogy bulizni menjenek vagy éppen délután a haverokkal vhova.


Amikor kérdeztem azokat akik kreszből vizsgáztak, mert nem csak a mi sulinkból volt ,akkor mki háát izé tanulgattam és csodálkoztak, hogy nem mennek át.


Tudom, hogy sok az az anyag, amit meg kell tanulni, de kb 150 oldal a közlekedés lakott területen belül + még lehet kívül is, de aki tud a városban, az tud kívül is menni, az ilyen szerkezeti dolgokra meg ott a program.

2010. júl. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy 80% elhasalna a KRESZ vizsgán. A mi csoportunkból (kb. 20 fő) csak két fiatal srácnak nem sikerült, de róluk már a tanfolyamon is kiderült, hogy gondjaik vannak a szabályok értelmezésével. Aki megveszi vagy letölti a teszt CD-t és addig gyúrja otthon amíg nem lesz 80-90%-os három egymást követő próbálkozás az 100%-ig biztos lehet benne, hogy sikerül a Kresz vizsgája. Szerencsére ennél a vizsgánál sikerült kiiktatni a korrupciót azaz a pénzéhes oktatókat és vizsgabiztosokat. Azokkal majd csak a forgalmi vizsgán fogsz találkozni!
2010. júl. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ezt honnan veszed hogy 80% ? van erre valami statisztika? ha van kérlek linkeld be. Amúgy nem verem meg, csupán csak megkérdeztem, elvégre ez az oldal azért van hogy kéréseket tegyünk fel...
2010. júl. 15. 13:54
 8/9 anonim ***** válasza:

azért félmek, mert ciki megbukni. márpedig éppen a "menő" srácok hajlamosak arra, hogy nem olvassák el a könyvet, illetve hanyagul veszik a dolgokat. amikor vizsgáztam a vizsga kezdete után megjelent egy ilyen "menő" és ki volt akadva hogy miért nem engedik vizsgázni. holott mindenhol ki van írva, hogy a vizsga kezdete után már nem engednek be.


sztem 80% megy át, és 20% bukik meg. nekem gyenge 100% lett, igaz sokat is gyakoroltam rá. de ennek volt is értelme, mert most a forgalomban könnyebb felidézni a szabályokat :)

2010. júl. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

jajj de régi :D


én azért féltem anno, mert a bukástól féltem, éppen azért, mert kínosnak éreztem volna. a kresz egy baromi egyszerű, logikus dolog, és elástam volna magam, ha bukok.. de végül 75/73:)

2015. jún. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!