Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ki vizsgázik forgalomból...

Ki vizsgázik forgalomból Miskolcon?

Figyelt kérdés

Akinek már nem sok van hátra...

Te vettél pótórákat, ha igen mennyit?

Mi megy a legnehezebben a vezetésben?

Cseréljünk tapasztalatokat! :-)


2010. júl. 19. 14:34
1 2
 1/11 anonim válasza:
szia remélem nem baj h irok.én nem Miskolcon hanem Veszprémben.vettem még órákat pontosan nemtudom mennyit.megy minden csak ebben a nagy melegben nem tudtam figyelni és amikor elrontottam vmit akkor utána már majdnem mindent:Dremélem nemsokára mehetek vizsgázni mert már kicsit unalmas:S
2010. júl. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szia! Dehogy gond, h írtál! :)

A nagy meleg engem is eléggé zavar, pláne, h nem is megy a klíma (vagy talán nincs is) az autóban. Az ablak teljesen le van húzva, ilyenkor viszont alig hallom, mit mond az oktató. :)) Nekem még vennem kell pár pótórát, de amúgy megy minden, csak vannak apróságok, amiken még jó lenne csiszolni, ezért is megyek még vezetni pár órát.

Neked mikor lesz a vizsga?

2010. júl. 19. 15:04
 3/11 A kérdező kommentje:
Más is írhat, ha hasonló cipőben jár... :)
2010. júl. 19. 15:06
 4/11 anonim válasza:

hát azt h mikor lesz azt nemtudom:Sholnap megyek 9re direkt h ne legyen melegem:Dösszeszedem magam és ha látja h megy(nem mintha nem menne:D) akkor lejelent vizsgára:Dszerintem most lesz kb a 7. pótóra:Skicsit sok:Dde inkább veszek órát minthogy ne sikerüljön:)remélem meg lesz elsőre:D

sok sikert neked is!!!!!!!!!!!:D

2010. júl. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem kell parázni, én személyesen Miskolcon vizsgáztam B,Ak -nál meg majd most is A-nál, legfontosabb,hogy nem kell idegeskedni nekem minden meglett elsőre, például Ak jogsi 1.5 hét alatt lement utána csak okmányirodába kellet menni, amúgy Miskolcon nem nehéz közlekedni, Bp cumisabb.
2010. júl. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Debrecen, én most tartok a kresz vizsgánál kb 1 hét után lesz :D
2010. júl. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
15:47-nek: Úgy érted a Kresz vizsgád lesz 1 hét múlva? Azzal nincs probléma, ha tanulsz vagy begyakorlod a számítógépes progin. :)
2010. júl. 19. 16:07
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja, azt nem is írtam, hogy B kat. jogsira gyúrok. :D
2010. júl. 19. 16:10
 9/11 A kérdező kommentje:

Wave: mikor csináltad a B. jogsit?

Végre vki, aki megnyugtató választ ad! Olyan sok fórumban írtak már annyi mindent, hogy elkezdtem félni a vizsgától. :D

Meg hát hall is az ember ezt-azt innen-onnan, h pénzt kell adni a vizsgabiztosoknak stb. pláne itt Miskolcon...

2010. júl. 19. 16:14
 10/11 anonim ***** válasza:
B-t azt 2006ban, Ak-t 2008ban amúgy én nem adtam pénzt sosem a vizsgabiztosnak, szerintem hülyeség, bár nekem is mondták mások. Olyan viszont volt,hogy kevés vizsgázó volt így minden nap az elsőt meghúzták forgalomból (oktató mondta). A legfontosabb,hogy nem kell idegeskedni és sima ügy.
2010. júl. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!