Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kenőpénz Miskolcon? Lehetséges?

Kenőpénz Miskolcon? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Miskolcon tanulok vezetni és nyilván mindenki tudja,hogy létezik mód arra, hogy biztosan átmenj a forgalom vizsgán. Valaki tudja esetleg, hogy ki a megfelelő ember erre? Idő szűke miatt érdekel.

2020. febr. 8. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Igen, ha tudsz vezetni. 🤦🏻‍♀️
2020. febr. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Ahol elfogadják a kenőpénzt, még ott sem engednek át, ha balesetveszélyesnek ítélik a vezetésedet.

Ki a megfelelő ember?

Esetleg az oktatód, de tudomásom szerint Miskolcon nem elterjed a kenőpénzes vizsgázás... kérdezd az oktatódat.

Ahol megvesztegethető vizsgabiztosok vannak, ott is csak az oktatón keresztül meg a dolog.


A vizsgabiztosokat a vizsga napján sorsolják a vizsgázókhoz, tehát addig senki nem tudja, hogy ki, kiket fog vizsgáztatni.

Az tehát kizárt, hogy te a vizsga előtt titokban megkeresed a vizsgabiztost, a vizsgán meg legfeljebb az oktató bevonásával működhet, ha te megpróbálod megvesztegetni, kb a vizsga azonnali felfüggesztését éred el (amin nem egyszerű bukás, hanem azt jelenti, hogy 6 hónapon belül nem kaphatsz másik időpontot)

A rendszer ilyen működésében simán benne lehet az is, hogy a vizsgabiztos nem is tud a pénzről, elrakja azt az oktató :-)

2020. febr. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 dirtboy ***** válasza:
15%

Miskolcon is van ilyen ebben nyugodtak lehettek ezt biztos kézből tudom.

illetve valóban oktatón keresztül megy a dolog,az oktató tudja hogy kiket lehet megkenni és kit nem.

biztos hogy nem akad el a pénz az oktatónál mert bizonyos kategória vizsgája elárulja hogy nem a szokványos módon zajlik le.

2020. febr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Tanulj meg vezetni. Én tavaly csináltam a jogsit Miskolcon, párom most csinálja. Kérdeztük az oktatókat, valóban volt ilyen, de 2017ben razziáztak meg átvizsgálták a vizsgabiztosokat, és akit le lehetett fizetni azt kirúgták, plusz van aki börtönt is kapott állítólag.

Szerintem ne erőltesd ezt az irányt, nagyobbat tudsz bukni mint nyerni.

2020. febr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Kár hogy gumira sem volt pénz...
2020. febr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Nem elég hogy a KRESZ tanulás is annyiból áll hogy A, B, C-t bemagoljátok hogy hová mit X-eljetek, , még vezetni se tudtok és nem akartok megtanulni.
2020. febr. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
10 éve még úgy vizsgàztak az emberek Miskolcon, hogy vitt mindenki egy-egy tízezrest+valami drága piàt és így indultak vizsgàzni. Persze akkor is volt olyan aki megbukott.
2020. febr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Ja, és a KRESZ tanulás már nem A,B,C. Régen be lehetett tanulni a vizsgakönyvet, de már nincs ilyen. Abban a rendszerben volt olyan aki 1,5 perc alatt végzett a vizsgával(igen, cikk is van erről), aztán vezetésnél nem tudott semmit. Ma már az e-learninggel jól meg lehet tanulni mindent. Az már más kérdés, hogy lassan 1,5 éve nem találok olyan oktatót aki hajlandó lenne engem átvenni, mert az első oktatóm semmit nem tanított csak megszabadított engem egy halom pénztől.
2020. febr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!