Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Honnan deríthetném ki milyen...

Honnan deríthetném ki milyen helikoptereket láttam?

Figyelt kérdés
Időnként fekete helikopter szokott felbukkanni amerre lakom. Flightradaron nincs rajta. Hogyan deríthetném ki hogy ki vagy milyen szervezet szokott errefelé járkálni?

2020. febr. 12. 16:33
 1/10 L.. István ***** válasza:
A lajstrom- vagy felségjel alapján. Kukker és írd fel.
2020. febr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sima fekete helikopterről van szó. Igaz, csak szabad szemmel néztem. De mindezidáig sose láttam rajta semmilyen jelet.
2020. febr. 12. 16:52
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem neked volt ma már egy hasonló kérdésed? Azt megválaszoltam, de erre is igaz:

A katonai, rendőrségi stb. repülések nem nyilvánosak. Azt sem hiszem, hogy lajstromjel alapján megtalálnád, de lehet.

2020. febr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 L.. István ***** válasza:
#3: Nem az érdekli hová repkednek, csak hogy kié a gép. Azt azért meg lehet találni.
2020. febr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4. Ma már volt ilyen kérdése, abban honnan hová stb. adatok is érdekelték.
2020. febr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem ez az 1. ilyen jellegű kérdésem, tehát nem én voltam.
2020. febr. 12. 19:41
 7/10 anonim ***** válasza:

Azert nehezen hihető, hogy hónapokig semmi hasonló, aztán pár órán belülbszinte azonos kérdés.

A katonai gépek azonosítója nem publikus, de hogy mit csinál éppen, végképp nem az.

2020. febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nos, talán másnak is feltűnt ez a jelenség. Egyébként belinkelhetnéd azt a kérdést.
2020. febr. 12. 21:28
 9/10 A kérdező kommentje:
Sikerült megtalálnom, tényleg más is megkérdezte. De akkor ezek szerint nem csak nekem tűnt fel.
2020. febr. 12. 21:32
 10/10 anonim válasza:

Távcső a barátod.

Valami szám, felségjelzés, akármi tuti lesz rajta.

2020. febr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!