Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » B-Kategóriás jogosítvány,...

Karoly183 kérdése:

B-Kategóriás jogosítvány, E-Leirnang(online) kresz tanulással.(!!) Tegnap kaptam meg a modulokat, ti napi hány órát tanultatok? És mennyi időbe telt mire vizsgáztatok kreszbol?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ti mindennap tanultátok? Vagy hogyan csináltatok? Mennyi időbe telt mire vizsgáztatok?

2020. máj. 29. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Rajtad múlik, milyen gyorsan olvasod végig!

Én jól elhúztam és a végére érve sokat felejtettem...


De a lényeg! A modulzárókat jól gyakorold be!

A vizsgagyakorlót pedig csináld nagyon sokszor meg! ;)

Vizsgán azokat kapod vissza. Ha sokat gyakorolsz, nem ér meglepetés! :)

2020. máj. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

kb 14-15 óra alatt csináltam végig, és még kb 10 órát gyakoroltam, mert 3 hetet kellett várnom a vizsgára és nem akartam elfelejteni.

Ha arra a hétre kaptam volna időpontot amikor jelentkeztem kb 20 órával mentem volna vizsgára.

2020. máj. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Tőled függ, mennyi időt szánsz rá vagy mennyit tudsz rászánni. Van, aki hónapokig ül rajta, van, aki egy nap alatt megcsinálja, csak tőled és az időbeosztásodtól függ.

Én kb egy hét alatt vettem végig, délutánonként ill. esténként, aztán lejelentkeztem vizsgázni, vizsga előtt még egy hétvégét gyakorolgattam.

De te tudod, mennyire megy az anyag és mennyi időre van szükséged, ez mindenkinél más.

2020. máj. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Húha, olyan 25-30 óra volt ha jól emlékszem, de én nagyon alaposan átnyálaztam, kicsit túlzásba is vittem. Napi egy órát foglalkoztam vele kb. meg 5 órát gyakoroltam még kb. utána. Egyébként nekem is várnom kellett a vizsgára, így nagyjából két és fél hónap volt a kezdéstől a vizsáig. Igen, a modulzàrókat, próbateszteket gyakorold, akkor nem lesz gond a vizsgán sem.
2020. máj. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 hét alatt végeztem az egésszel, aztán a koronavírus bekavart, szóval végül pont három hónappal az E-titán elkezdése után kerültem oda a vizsgára. :D


Én először átmentem az E-titánon, 12 órába telt. Aztán most május közepe tájt jelentkeztem kresz vizsgára, majd a vizsgáig átnéztem újra az egészet, kb. 13 óra alatt, és kiírtam belőle a fontos dolgokat, a vizsgáig azt olvasgattam. Elsőre átmentem. :) Én volt, amikor egy nap 15 percet, volt amikor egy nap 3 órát csináltam az E-titánt. De úgy kikészítí az ember szemét, hogy az csak na. :D

2020. máj. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 QQRIQ20 ***** válasza:
100%
Egy hét alatt simán megtanultam, aztán jelentkeztem vizsgára, egy hetet még tudtam a próba vizsgákat töltögetni. Így elsőre simán ment. Érdemes sokat gyakorolni, hogy sikerüljön elsőre.
2020. máj. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!