Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Véda rendszer alatt, piros lámpa?

Véda rendszer alatt, piros lámpa?

Figyelt kérdés
Véda alatt álltam a piros lámpánál, mikor zöldre váltott elindult az elöttem álló autó és mire én is elindultam már sárga volt, és mikor körülbelül alá értem, még pont láttam, hogy pirosra váltott a lámpa, 1. Kérdés hogy a véda figyeli-e a piros lámpát, 2. Ha esetleg figyeli akkor mi alapján büntet? Mert megállni már nem tudtam volna a sárga jelzésnél, és a pirosra körülbelül olyan 1 másodpercen belül váltott. 3. Kérdés: ha esetleg kiküldik a büntetést akkor a jelzőlámpa rosszul működése miatt fel lehet lebbezni? Mivel nap mint nap járok azon az útszakaszon és máskor akár 5-6 kocsi is át szokott bőven férni a zöld jelzésnél, és a sárga is 3-4 másodpercig szokott tartani a mostani 1 helyett!?

#büntetés #áthaladás #véda #Lámpa meghibásodás
2020. aug. 4. 22:54
 1/4 D. Brasco ***** válasza:
18%
Tudom le leszek pontozva de a rendorsegi propagandaval ellentetben a veda a gyorshajtason kivul semmit nem figyel
2020. aug. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ez miből gondolod vagy ez biztos infó? Hidd el én örülnék neki a legjobban, csak erdekelne, én hallottam ilyet is olyat is, azért kérdezem, hogy honnan tudod.
2020. aug. 5. 12:37
 3/4 anonim ***** válasza:
de figyel, biztonsági öv + telefon miatt is kapott büntit egyik barátom.
2021. júl. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is kaptam Védától piros lámpa miatt 50ezres csekket.
2022. ápr. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!