Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ez traffi lehetett?

Ez traffi lehetett?

Figyelt kérdés

Egy szürke kia típusú személygépkocsi állt egy lakott területen kívüli útszakasz földúti kereszteződésében keresztben. Amikor benéztem nem láttam senkit se a kocsiba, sem a környéken így hirtelen viszont valamiről visszaverődött két egymás melletti pontban a fény ilyen kékes-fehéres színben amikor elhaladtam mellette.


Azért érdekel mert 60 as útszakasz volt, én meg 80-al haladtam. Ezelőtt soha nem bírságoltak még meg, mindenhol betartottam az eddigi 3 évem alatt mindent de ezen szakaszon soha nem találkoztam még trafival ezért egy kicsit elengedtem a kis Opelt.



Mit gondoltok? Várjam a csekket?



2021. márc. 9. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Persze-persze, soha életedben nem mentél gyorsan, csak most csak egyszer, csak ott, ahol nem szokott traffi lenni, persze :D

Egyébként, ha azt meg tudtad állapítani, hogy nincs benne ember, akkor azt is láttad volna, ha traffi lett volna. Szóval megúsztad ezt is.

2021. márc. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1 Jó, igazad van, át szoktam lépni a sebességhatárt ahol a viszonyok engedik de akkor úgy mondom, hogy annyival nem szoktam átlépni, hogy azért büntetés járjon.


Ez a 60-as is sárfelhordás miatt volt kint de mivel tisztának ítéltem az útszakaszt így nem vettem el a gázt.


De akkor valószínűleg valami kiegészítőről verődött vissza a fény. Köszi a választ :)

2021. márc. 9. 13:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Még nem láttam KIA trafit. Szóval valószínű megúsztad.
2021. márc. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem villannak a traffik. Szerintem megnyugodhatsz, valószínűleg csak tükröződött valamiben a Nap fénye.
2021. márc. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!