Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen okmánnyal igazolható...

Milyen okmánnyal igazolható az "Egészségi alkalmasság"? (2005-ben adták ki a jogsimat,59 éves vagyok)

Figyelt kérdés
2008. dec. 4. 07:52
 1/3 anonim ***** válasza:

A családorvos állítja ki az egészségügyi alkalmassági igazolást "úrvezetőknek", akik az EÜ. alkalmassági I. csoportba tartoznak.

A hivatásosokat a II. csoportba sorolják, és központilag vizsgálják.


[link]

2008. dec. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a visszajelzést.

Konkrétan, én azt szerettem volna tudni, hogy a jogsimon hol jelenik meg az e.ü.vizsgálat érvényessége. Közben megtudtam. Ideírom, hátha mást is érdekel: a jogsi hátlapján a 11. oszlopban a "kategória érvényessége" ezt jelzi - annak, aki érti. Én nem értettem, ezért kérdeztem. Bocs.

2008. dec. 5. 13:11
 3/3 anonim válasza:

Hasonló korban vagyunk,én most vagyok 58,és szintén mostanában voltam jogsit hosszabbitani:egyszer fizetni kell a háziorvosnak az egészségügyi alkalmassági vizsgálatért,aztán fizetni kell az önkormányzat okmányirodán is (4500 Ft)


A két dátum pedig azért van,mert használható személyazonosság igazolására is (10 év),és a másik a járművezetői kategória érvényessége (5 év)

2008. dec. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!