Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyire életszerű?

Mennyire életszerű?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy vennék egy autót (használt swift) és azt közeli ismerős, barát stb. vezetné helyettem. A papírokat, fenntartást én fizetném természetesen. Az ok az, hogy ahol élek mindenhova utazni kell, tömegközlekedés pedig ritka, jelentősen korlátolt.

2021. máj. 4. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, igazából ha meg tudod valakivel beszélni, hogy mindig ő vezeti a kocsidat, mondjuk ha nélküled menne vele valahova akkor arról irásos igazolás kell, hogy ő használja, de ha ott ülsz mellette akkor mindig akkor semmi.
2021. máj. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

Azt nem értem, miért nem te tanulsz meg vezetni?

Az, hogy egy másik ember mindig rendelkezésedre álljon, amikor te menni akarsz, ez maximum férj-feleség között (tehát egy háztartásban élőknél) működik, de még ott is előbb-utóbb feszültséget szül. Vagy egy nyugdíjas apuka, akinek semmi egyéb dolga nincs, és szívesen ugrik, amikor a gyerekét el kell vinni valahová.

Az ismerősödnek nyilván megvan a saját élete, még egyedülállónak is. Ha mindig őt ugrasztod, előbb-utóbb elege lesz belőled.

2021. máj. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
43%
kölcsönadàsi szerződès... a többi rèszlet kèrdès
2021. máj. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!