Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetnék fuvart...

Hogyan szerezhetnék fuvart Szombathelyről Pestre vagy Esztergomba?

Figyelt kérdés

Minden pénzem és értékem elvesztettem,így a helyzetem teljesen kilátástalan.

Mit lehetne ilyenkor tenni?



#utazás #fuvar #Stoplolás
2021. júl. 2. 23:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Rendőrség?
2021. júl. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
70%
Ahogy nézem telefon van nálad, hívj fel valakit, aki érted tud menni.
2021. júl. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem ismerek olyan személyt aki jelenleg el tudna jönni értem.

#1 Azt bejelenthetem hogy mindenem ellopták (bár ez is bajos mert már egy hete volt és kétlem hogy a rendőrség bármit is tehetne érdemben) de elfuvarozni szerintem nem fognak.

2021. júl. 2. 23:50
 4/15 A kérdező kommentje:

Esetleg bármilyen összegű segélyt vagy más lehetőséget nem vehetek igénybe?

Hitelt nem tudok felvenni,és eladni sem tudom semmim a telefonomon kívül de az esetben végleg elveszíteném a kapcsolatot a külvilággal.

2021. júl. 2. 23:52
 5/15 anonim válasza:
100%

Várj, ha nem a percen raboltak ki, akkor miért nincs nálad pénz? Meg mi az, hogy egyáltalán nincs pénzed? Mindened magaddal hurcolod kézpénzben? Miért?


Ingyen nem hiszem, hogy fogsz fuvart találni, maximum stoppolni tudsz valahol.

2021. júl. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#5 Dolgozni jöttem ide és mindenem egy táskába zsúfolva volt a telefonom és néhány iratom kivételével (szerncsére).

Amit ma megpróbáltam a plazmaadás de mikorra abból pénzt látnék az 8 nap.

Szimplán csak ötleteket,kapukat,hackekket keresek esetleg.

2021. júl. 3. 00:15
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

Ennyire unatkozol? Azt akarod bemesélni, hogy egy hete kiraboltak, és most jutott eszedbe, hogy hopp haza kéne jutnod valahogy?

Egy hét alatt nem sikerült stoppolni, egy hétig nem kellett hol aludnod, egy hétig nem kellett kaját venned...

Aludj inkább Pistike, és legközelebb jobban gondold át a kamuzást.

2021. júl. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#7 Nincs okom kamuzni,a részleteket azért nem írtam le mert nem látom jelentősségét.

Az ideiglenes lakhatásom és kajám megoldott de véges.

Minden lehetőséget megragadok,így még azt is hogy itt kérjek tanácsot.

Nem azért írok mert azt várom hogy valaki megoldja a problémám,szimplán csak ötleteket keresek.

Soha nem stoppoltam de nem bízom abban hogy felvennének,nem tudom hogy mennyire volna célravezető.

2021. júl. 3. 00:32
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

Jó oké, nem kamuzok Pistike. Minden lehetőséget megragadsz, de stoppolni nem próbálsz mert nem vesznek fel úgy se, a szálláson eszedbe se jut megkérdezni az embereket, hogy valaki nem-e segítene, sőt még azt sem próbálod meg, hogy rendőrségre elmész - bár alapból ha valakinek szinte mindenét ellopnak, az 99%, hogy azonnal menne - és esetleg megtudakolod, hogy van-e lehetőség, hogy hazavigyenek.


Igen, mindent megpróbálsz, főleg unalomőzésként kitalálni valamit.

2021. júl. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Mégegyszer: Ha tudakozom arról hogy mi a műdhető megoldás (a kérdésem is ezért van itt) akkor azt választom.

Közben alkalmi munkát is keresek vagy bármit ami hamar pézt eredményez de kéregetni nem szeretnék és a kérdésem sem ilyen célzattal fogalmazódott meg,Pistike.

2021. júl. 3. 00:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!