Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy az osztrák...

Hogy lehet, hogy az osztrák Arschfinag parkolók sokkal igényesebbek mint a németek parkolói?

Figyelt kérdés

Németeknél elfogyott a pénz?

Ott van wc oszt jónapot. De az sem mindenhol. Erre osztrákoknál automaták, kamerával felszerelt parkoló, vészjelző rendszer, van ahol étkezési lehetőség, grill, pizzaautomata van.


Ennyivel gazdagabb ország lenne Ausztria? Vagy csak igénytelenebb a német?



2021. júl. 6. 12:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Fizetős szolgáltatásokról beszélsz. Mi köze ennek a "gazdagsághoz"? A fogyasztó fizeti meg az árát, nem ingyenes szolgáltatásról van szó.
2021. júl. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

A kérdésre is tudod a választ?


Egyébként az, hogy tiszta igényes wc-be mész oda, ami 3-szor akkora mint a német szabvány budi, be van kamerázva, van segélyhívó, ezek mióta fizetősök?

2021. júl. 6. 13:11
 3/18 A kérdező kommentje:
Mármint a parkoló van bekamerázva.
2021. júl. 6. 13:12
 4/18 anonim ***** válasza:

"étkezési lehetőség, grill, pizzaautomata van."

Mikor szűkítetted le a kérdésedet?

2021. júl. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

freudi elszólás ez az "arschfinag"...??


:-D :-D :-D

2021. júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Ja, értem, csak azt a felét olvastad. Akkor attól tekintsünk most el.

Akkor csak azt a részét nézzük, ami nem fizetős.

Így tudod a választ?


Egyébként a kérdésedre a válasz, hogy a fizetős szolgáltatásnak mi köze a gazdasághoz, nem is tudom. Kádár alatt emlékszem még, hogy fizetős szolgáltatásból nem igazán volt választék. Állítólag a gazdaság sem ment annyira jól. Látok némi összefüggést.

2021. júl. 6. 13:25
 7/18 anonim ***** válasza:
Azért egy kádári-rendszert összehasonlítani egy kapitalista piacgazdasággal....
2021. júl. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

legalább a nevet megnézetted volna..


[link]

2021. júl. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem hasonlítottam. Csak egy példa volt.


Mindenesetre jó módszer ez, amikor nem tudom valamire a választ, akkor kiragadhatunk részleteket a kérdésből, és arra fókuszálunk, vagy neme egyszerűséggel eltereljük a témát.

2021. júl. 6. 13:35
 10/18 anonim ***** válasza:

Igazad van, kiragadtam egy részletet a kérdésedből, ettől még nem érzem úgy, hogy haszontalan lenne a válasz.

Ha levesszük a fizetős szolgáltatásokat, akkor marad a kamera- és a vészjelző rendszer. Biztos vagyok benne, hogy nem pénzhiány az oka, hogy mindezek a németeknél még nem kerültek kiépítésre, mert manapság ezek már nem számottevő anyagi ráfordításból kihozhatóak.

Egy okot látok magyarázatként: nincs rá feltétlenül szükség, mert olyan a morál, hogy ezektől függetlenül is rend van a parkolókban.

2021. júl. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!