Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Sikeres KRESZ vizsgáról...

MGéza kérdése:

Sikeres KRESZ vizsgáról hogyan kérhetek igazolást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nos az a helyzet hogy megkezdetem egy autósiskolánál a B kategóriás képzést, de csak KRESZ vizsgáig jutottam idáig. Most kezdeném a vezetést, de körülményes lenne oda eljárnom, így közelebbi helyen próbálkoznék. Honnan lehetne igazolást beszerezni, hogy az elméleti képzést már nem kell elölről kezdenem?



2022. jan. 5. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a vizsga után nem kaptál papírt, akkor gondolom manapság már online rendszerben van követve. Nálam még úgy volt, hogy sikeres vizsga után ott helyben a teremben nyomtatták a papírt róla, azzal a kézben sétáltam ki a vizsgáról. Manapság gondolom már nincs papír, ha nem kaptál. Menj be az új választott iskolához és mondd el nekik mi a helyzet, majd megmondják mit csinálj, de szerintem nem kell semmit.
2022. jan. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is úgy van ahogy az első mondja. Én is úgy gondolnám hogy már Online megy ez az egész. Ha nem, akkor kérdezz rá a jelenlegi és a kívánt autósikolánál is. Max szerintem egy papírt kell nyomtatni a jelenlegi autósiskolának, és azzal kell átmenni. De lehet hogy tényleg online már az egész.
2022. jan. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!