Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 50 év múlva szerintetek lesz...

50 év múlva szerintetek lesz még benzin és gázolaj a benzinkútakon? Ha igen, mennyibe fog kerülni szerintetek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és nagyon tetszenek a sportos autók, egy igazi V8-as pl.. Az elektromos autók is jók, de nekem sportautónak kimondottan a benzinesek tetszenek, nekem a hang is nagyon sokat számít. Szeretnék az életem során sokat vezetni és kirándulni ilyen autókkal, ha egyszer tudok venni egyet, idős koromban is. Van erre esély és milyen áron?
2022. febr. 4. 04:32
1 2 3
 21/21 Alex Fly ***** válasza:
88%
@20: van ilyen energiaforrás - de amíg a kőolaj viszonylag olcsó és már ki van építve a használatához szükséges infrastruktúra, addig senki nem hajlandó változtatni. Pedig muszáj lesz - és minél tovább halogatjuk, annál többe fog kerülni.
2022. márc. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!