Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » T€ képes lennél vészfékezni,...

T€ képes lennél vészfékezni, egy a szembesávból épp a te sávodba áttipegő madár miatt?

Figyelt kérdés
Ma előttem egy idős nő megtette.... 70 km/h ról vágott egy satut🤦‍♂️

#madár #satufék #Tipeg #Tipi-topi #Egyébként simán megálltam mögötte, nem az, csak kicsit idegesítő, mikor még a madarat is átengedi.
2022. ápr. 28. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Igen
2022. ápr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, egy madár miatt biztosan nem fékeznék le. Megpróbálnám elkerülni, és lassítanék is, de nem kockáztatnám, hogy hátulról telibe kapjanak.
2022. ápr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De úgyis elrepül🤷‍♂️
2022. ápr. 28. 20:08
 4/9 A kérdező kommentje:
Én cica miatt fékeztem már le állóra, de nem volt mögöttem senki, meg a cica is cuki volt😂😂
2022. ápr. 28. 20:08
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

attól függ mekkora

egy verébtől nem indul be az önvédelmi reflex (vészfék), gólyától már meggtörténne

2022. ápr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

Helyzettol függ, ha nincs mogottem senki, nyilvan lassitok, de nem veszfekezek pl. nedves uton, kockaztatva azt, hogy az arokban kotok ki. Volt mar hasonlo szitu, az arokbol felreppent valami ragadozo madar, talan vercse vagy heja, es telibekapta a szelvedomet olyan 60-nal, majd hatrafe lecsuszott lassan, fekeztem amennyire lehetett, jottek mogottem.

Kutyanal, őznél előbb taposnek a fekbe, volt pelda erre is, szerencsere megusztak ők is, en is.

2022. ápr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként egy galamb volt a delikvens.
2022. ápr. 28. 21:20
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Helyzetfüggő, épp múlthéten csaptam el egy kis madarat, és fájt, mert nagyon rég nem tettem ilyet. Utasaim is voltam, plusz törékeny csomagjaim, nem akartam vészfékezni. Reménykedtem, hogy csak elrepül időben, de nem. Nekibhaszódott a szélvédőnek. Jó nagyot szólt, utána meg megijedtem, jó hogy nem törte be a szélvédőt. Akár nagy kárt os okozhatott volna ezzel, szóval nem mindig hülyeség a vészfék ennyi miatt.
2022. ápr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Helyzetfüggő, nem biztos, hogy elrepül, én már vakartam le verebet és galambot is a lökhárítóról
2022. ápr. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!