Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tier elektromos roller appliká...

Tier elektromos roller applikációt nem tudom letölteni, miért és hogyan orvosolható a probléma?

Figyelt kérdés

A hivatalosnak vélt weboldalon ( [link] található "get it on Google Play" gombra kattintva nem tudom letölteni, mert azt írja ki, hogy "Ez az alkalmazás az egyik eszközödre sem tölthető le". Huawei P8 Lite telefonom van. Most nem találom, hogy hányas Android van rajta. Az EMUI 4.0.3-as.

Lehet-e korábbi verziót letölteni? Azaz... Ezen a weboldalon találtam korábbi verziókat: [link] de nem futott még a V4.0.25-ös verzió sem (pontosabban egy másik telefonomra töltöttem le azt, ami szintén Huawei P8 Lite). Annak adatai:

[link]

[link]



#roller #elektromos roller #Huawei P8 Lite #Elektromos roller applikáció
2022. okt. 20. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Google Play app telepítve van egyáltalán, vagy csak böngészőben nyílik meg?


Úgy tudom a Huawei-nek letiltották a Google Play services-t (kereskedelmi háború USA-Kína között), amiről persze mélyen hallgatnak a vásárlók előtt.

2022. okt. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Telepítve van, de ott nem látom az alkalmazást.


Hmmm...Akkor mimódon tudnám letölteni?

2022. okt. 20. 16:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kísérleteznék külső forrásból apk telepítéssel, főleg olyan app-nál, ahol személyes adatokat és fizetési módokat adsz meg.


Vegyél másik telefont.

2022. okt. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a figyelmeztetést!! Ez most figyelmen kívül maradt mindezidáig.


Értem...

2022. okt. 20. 18:56
 5/7 A kérdező kommentje:

Abban esetleg tudnál segíteni, hogy mely telefonok a legolcsóbbak, melyeken android 7 van \ frissíthető android 7-re? Van egy másik alkalmazás, ami android 7-et igényel, és visszaemlékeztem, hogy ilyen információt is találtam, amikor korábbi Tier applikáció verziókat kerestem - és ugyanazt írja ki, hogy "Ez az alkalmazás az egyik eszközödre sem tölthető le".

Nem tudom, járatos vagy-e telefonok terén. Huawei P8 Lite telefonom van. Ehhez hasonló méretűt szeretnék, nagyobb nem áll a kezemre (volt a kezemben Huawei talán P30, de az nagy volt), és nem szeretem a rengeteg kamerát (1+ :) na jó, 2 talán elmegy) - nem esztétikus a számomra.

2022. okt. 21. 07:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nagy telefon őrült.

Egy Samsung A12-t használok már évek óta.

2022. okt. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszod!
2022. okt. 21. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!