Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha traffipaxal vannak kint a...

Ha traffipaxal vannak kint a rendőrök, félre állítanak?

Figyelt kérdés
Tehát ha a megengedett sebesség felett vagyok akkor ki is szednek a sorból vagy csak csekket küldenek.
2023. jan. 11. 14:53
 1/7 anonim válasza:
100%
Küldik a csekket majd
2023. jan. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Általában csak csekket küldenek, nagyon ritka az ha félre állítanak azért hogy személyesen adják át a csekket.


Meg nálunk például sokszor csak kidobják a traffit és elis mennek, nyilván nem a szabad ég alá, egy civil autó utasterébe szokták betenni és bekapcsolják és valamikor napvégén kimennek érte.

2023. jan. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem teljesen így van ahogy az első írja.


Szomszéd településen tavaly vagy előtte elszaporodtak a száguldozások.

Rendőröket kiállították kicsit eldugott helyen és aki 55+ jött azt megállították és kapta a helyszíni bírságot.


Fater mesélte, hogy a munkahelyén az emberek felét megbüntették :D


Szóval vagy kiszednek vagy nem... de ha valóban felette voltál akkor jön a csekk.


Bár én ezt a magyarországi szabályoztást k*vára nem értem...

Miért nem lehet úgy mint osztrákoknál? Ha 52+ mész 50-es táblánál már bünti, ha lakott területen kívűl mész 90 helyett 92+ már bünti, autópályán 110-nél az 110, 130 pedig 130.


Nem is látok ott száguldozót csak pár gyökér magyart akik majd kapják a csekket :D

2023. jan. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Helyzetfüggő. Szoktak olyan akciók lenni ahol helyben le is intenek.
2023. jan. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Általában csak utólag csekk.


De láttam már olyat, hogy civil autóban volt a traffi, 200 méterrel arrébb meg állt a rendőr és intette ki a gyorshajtókat.

2023. jan. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Városon kívül voltam 90el csak volt egy 70es tábla mert vacak az út. De sose megyek ott lassabban. Meg úgy senki
2023. jan. 11. 16:01
 7/7 anonim ***** válasza:
3 esetből 2x egyből megállítottak (motorral voltam akkor) a 3. esetnél kocsival voltam, akkor csak a csekk jött.
2023. jan. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!