Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért zárták le a rendőrök ma...

Miért zárták le a rendőrök ma délelőtt Mezőkövesden a belvárosi részt?

Figyelt kérdés
Sehol sem találok róla hírt, hogy miért volt lezárva az autósok elől a főtér körüli útszakasz.

2023. febr. 1. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:

És nem láttál a lezárás mögött balesetet, összetört autókat, idegesen járkáló embereket?

Vagy ha hallottad csak valakitől, akkor meg annyi, hogy nem tesznek fel minden balesetet a hírportálok, csak a komolyabbakat.

De olyan is van, hogy egy korábbi balesetet bizonyítanak, rekonstruálnak, és azért zárnak le egy útszakaszt.

A 3. tippem pedig a bombariadó.

Más nem igen lehetséges. (Most hétköznap gondolom nem volt semmi rendezvény vagy megemlékezés, mert ez szokott még lenni.)

2023. febr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ott voltam autóval, de nem láttam semmit, mert elterelték a forgalmat. Arra vagyok kíváncsi, miért kellett annyit kerülni.
2023. febr. 1. 19:09
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Értem. A legvalószínűbb a baleset, amit csak teljes lezárással tudtak lehelyszínelni a körülmények miatt.
2023. febr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!