Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kresz vizsga kérdés? Bővebben...

Kresz vizsga kérdés? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok, a héten szerdán lesz a kresz vizsgám, E-Titánon gyakoroltam, és már kifolyik a szemem annyit nyomtam. Egyhuzamban 3 volt maximális (75 pontszámú), után is maximum 1 durvább esetben 2 hibám volt. De az összesítő ráta az 99%-os.



Elég sokszor nyomtam már, és át is olvastam már jópárszor mindent.


Azoktól kérdezném akik korábban is így tanultak, hogy nektek hogy ment élesben ? Vizsgán is hasonló kérdések vannak ? Picit izgulok, de annyira nem mert szerintem menni fog.


Valamint akik most készülnek, tőlük kérdezném hogy nektek hogy megy? Előre is köszönöm a válaszokat :)



2023. márc. 20. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazok voltak, amik az e-titános vizsgafelkészítőn, csak mindig 3 lehetőségből lehetett választani. Az egyiket általában rögtön ki lehetett lőni, hogy hülyeség, a másik kettőnél pedig némi szövegértés után hamar rá lehet jönni a jó válaszra. Kicsit izgultam én is előtte, de nem volt egyáltalán nehéz, nekem 74 pontom lett a 75-ből, nem olyan régen, még novemberben csináltam.
2023. márc. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi a kresz, ne izgulj menni fog :) nagy része teljesen logikus.
2023. márc. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztatást :)


1-es, megnyugtattál :D


Egyébként igen. A rendőri karjelzésekkel álltam hadilábon még nagyon az elején,de az is full logikus így utólag visszagondolva :)

2023. márc. 20. 21:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Decemberben KRESZ vizsgáztam, a vizsgán élesben konkrétan szórol szóra ugyanazok a kérdések vannak mint etitánban csak a design másabb. Otthon átlag 73 pontos vizsgáim lettek, élesben 74 pontom lett, egy gyerekek méretéhez és az ehhez kapcsolódó szabályokra vonatkozó kérdést rontottam el. Sima lesz, csak ne siess és alaposan olvasd el, illetve arra figyelj hogy a vizsgán ahogy bejelölöd a választ (érintő kijelzőn) megy tovább a következőre, úgyhogy csak akkor jelölj ha biztos vagy benne. Ha nem megy azonnal valamelyik akkor hagyd ki, a végén a maradék időben ezeket újra átgondolhatod. Sok sikert! :)
2023. márc. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A KRESZ 95%-a józan paraszti ész, annyiról van szó, hogy mindenki biztonságban legyen. Tök mindegy mit kérdeznek, menni fog. Hárompontosat ne rontsál, aztán kész.
2023. márc. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanazok a kérdések, mint az E-Titánban, csak a felhasználói felület kicsit másképp néz ki.

A KRESZ vizsga menni fog, azon ne izgulj!

Viszont kezdj el gondolkozni olyan összefüggéseken, hogy pl ha mész egy utcán, köt.hal.irány tábla jobb oldalon, a bal oldalon egy kis utca nyílik. Behajthatsz-e abba az utcába onnan, ahol vagy?

Arra akarok kilukadbi, hpgy a KRESZ teszt megírása nagyon egyszerű, de utána forgalomban sokkal gondolkodtatóbb helyzetek lesznek. A KRESZ-t ilyen szemmel is tanuld már most!

Menj fel google streetview-ra mondjuk abba a városba, ahol majd vizsgázol, és nézegesd végig a vizsgaútvonalakat. Próbáld a látottakat a mostani friss tudásoddal elemezni, kigondolni, mit kell ott csinálni!

Ez meg fogja könnyíteni a forgalmi oktatást is.

A teszt menni fog. Olvasd el a kérdést VÉGIG, utána már fogod tudni, melyik választ kell bejelölnöd.

2023. márc. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!