Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha úgy gondolom hogy a rendőr...

Ha úgy gondolom hogy a rendőr lefotózott gyorshajtásért mennyi időn belül ill. milyen módón tudom ezt meg?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 5. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapon belül küldik ki, addig félrerakhatod a pénzt, ha nem jön a csekk, akkor csak egy pozitív csalódás.
2023. ápr. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1 egesz honapig huzzák? Az igen koszike!
2023. ápr. 6. 00:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 Igen sajnos
2023. ápr. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 Meg fogsz lepődni, random közteres kamera felvétele alapján közigazgatási bírságot 2 éven belül (!!!) küldhetnek, utána évül el, más kérdés, hogy senki nem nézegeti át az önkormányzati kamerákat, hogy áthajtottál-e a piroson, ha nem volt baleset.
2023. ápr. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze azt tudom itt most egy olyan szitu volt hogy egy lejton gurultam lefele és eszre se vettem hogy szépen tulleptem a hatart és az aljan allt a rendorauto a 2 zsaru meg a kocsin kivul figyeltek
2023. ápr. 6. 00:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap. De ha nagyon el akartak volna kapni, akkor azt a megszokott módszert alkalmazták volna, hogy ott bemérnek, a következő kereszteződésben meg kiszed a sorból a másik rendőrautó.
2023. ápr. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:
100%
Küldik a csekket néhány héten belül.
2023. ápr. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"1 egesz honapig huzzák? Az igen koszike!"

Nem húzzák, ügyintézik. Mikor én kaptam, akkor még egy helyütt ügykezeltek az országban, Szombathelyen, vagy hol. Oda nyilván eljut az anyag, ott meg rendesen átnézik, nem nagyon illik tévedni, elbírálás, levél fogalmazás, aláírás, postázás...

2023. ápr. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!