Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik ez a traktor/mezőgazdas...

Melyik ez a traktor/mezőgazdasági gép?

Figyelt kérdés

Már kétszer láttam olyan hatalmas traktort, aminek hátul egymás mellett négy óriási kereke volt (+elől kettő). Nem találtam meg az interneten. Tudja esetleg valaki?

Plusz a másik hatalmas gép, ami két sávot is elfoglal, óriási kerekei vannak és át tudnék menni alatta egy személyautóval akár. Ezt tudja valaki?


2023. máj. 24. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1) ikerkerekes traktor?

2) önjáró permetező?

2023. máj. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az első szimplán Iker/duplakerekes traktor. Nagyobb teljesítménynél előfordul, gyakoran duplakerekezik a jobb talajterhelés miatt és a jobb erőleadás miatt

A második pedig önjáró permetező/vegyszerző/hidas traktor.

2023. máj. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, gondoltam hátha tud valaki konkrét nevet. Amiket találok egyik sem az sajnos. A traktor úgy néz ki, hogy elől simán két kereke van, hátul pedig a vezetőülés mögött egymás mellett négy óriási kerék. Nem oldalt, hanem mögötte négy kerék egymás mellett. Érdekelt volna, hátha tudja valaki konkrétan.
2023. máj. 25. 08:13
 4/4 anonim ***** válasza:

ja, hogy 3 tengelyes?

Akkor pl. Holmer (piros), Dammann (zöld), Ploeger (zöld/sárga) cégnek vannak 3 tengelyes különböző gépei, permetezők, hígtrágya kijutattók, zöldség (pl. borsó), cukorrépa betakarítók.

Annyiból, hogy sok nagy kereke van, elég nehéz megmondani mi lehetett konkrétan. Elég sokminden lehet.

2023. máj. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!