Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Elméleti, számítógépes KRESZ...

Elméleti, számítógépes KRESZ vizsgára mennyire kell kiöltözni?

Figyelt kérdés

Bocsánat, ha valakinek túl egyértelmű a kérdés, köszi a válaszokat.

Webjogsin keresztül csináltam.

Plusz ha valakinek van valamilyen tanácsa a vizsgával kapcsolatban, azt is megköszönöm.. :)



2023. jún. 27. 17:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, én abban mentem, amiben amúgy dolgozni mentem utána. Rövidgatya+póló kombót is fogsz látni. :)
2023. jún. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Nem kell öltöny, de nyilván ne valami szakadt göncben menj.
2023. jún. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos utcai öltözet elég. Tehát nyilván ne pizsamában menj, de nem is kell öltöny-nyakkendő ;)
2023. jún. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2023. jún. 27. 18:27
 5/12 anonim ***** válasza:
24%

Tanács: ne kapkodj, olvasd végig a kérdést. Vannak benne csavarok. Ne dőlj be annak hogy ismerős.

Pl.: ne dőlj be annak, hogy NEM ismerős. Nagyon hasoló kérdés van, az elterés egy vessző, egy rag is lehet akár.

2023. jún. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
#5 Hülye tanács. Fel kell annyira készülni, hogy ne kelljen figyelni. Én legutóbb kerek 122 másodperc alatt csináltam hibátlant, de amikor a legelső kategóriámat csináltam, akkor sem volt 4 percnél több a 74 pontos.
2023. jún. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Közúton, volán mögött sincs idő mindent átgondolni!
2023. jún. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Értem. Tehát a tízezer kérdésből felbukkanó első néhány betű is elég a sikerhez?
2023. jún. 28. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
#8 Igen. Ne közlekedjen, aki egy egyszerű kérdést nem tud a saját anyanyelvén egy pillanat alatt felfogni, és főleg ne közlekedjen az, aki a kérdést látva nem tudná rávágni a választ. Szerintem nevetséges, hogy 10 pontot is lehet veszteni, és azt is egyből megbuktatnám, aki hárompontosat téveszt. Ezeknek csuklóból kéne mennie, mire vizsgázik valaki.
2023. jún. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én nem írtam olyant, hogy Rodin Gondolkodóját utánozva mélázzon el a vizsgázó! Csak arra hívtam fel a figyelmet, hogy nagyon hasonló kezdetű kérdések vannak. Olvassa végig. De köszönöm a pirosat!

A kérdéseket pont azok miatt turbózták fel, akik semmit nem érteetek meg a szabályokból, de rutinosan nyomkodták az AABACAACBBDAA gombokat, mert a teszten az volt a jó.

2023. jún. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!