Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Székesfehérvárról Debrecenbe...

Székesfehérvárról Debrecenbe autóval vagy vonattal mennétek inkább?

Figyelt kérdés

2023. júl. 8. 10:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Vonattal
2023. júl. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
Vonatoztam már annyit életemben, hogy nem tudok rajta értelmesen dolgozni, főleg, ha át is kell szállni, egyből el is álmosodom, autóban kényelmesebben elférek és van klíma, ráadásul háztól házig visz. Mondok jobbat, Budapestről szüleimhez is inkább motorral megyek, bő háromszor annyi a benzin, mint a vonatjegy, csak éppen fixen van ülőhelyem.
2023. júl. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szfvár - Budapest könnyen megvan vonattal, a nagyfaluból meg sok vonat van Debrecenbe. Szóval nem túl nagy kihívás, nem kell 10x átszállni és nevesincs mellékvonalakon minden bokorban megálló vonatokkal utazni.

A kérdés, hogy miért mész, mekkora csomagod van, stb és könnyű-e Db-n belül a vasútállomásról odamenni a célodhoz. Ha messze van és sok vinnivalód van, akkor nem biztos, hogy megéri szenvedni a vonaton vele.

2023. júl. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

De jó, hogy ilyen részletesen kifejtetted a kérdést!

Én vezetem az autót? Ismerős? Vadidegen? Mennyit fizetek?

Akarok inni? Jó, ez hülye kérdés, akarok. De szóval érted: megérné autót vezetni anélkül hogy bedobnék egy-két sört útközben?

Akarok / tudok dolgozni útközben?

Vissza is kell mennem? Mikor?

Mennyi csomagot kell vinnem?

Mennyi értéket kell vinnem?

Ésatöbbi, ésatöbbi.

2023. júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
48%
Akinek van autója, annak szerintem eszébe se jutna vonatozni, vagy buszozni. Még ha többe is kerül, akkor se vagy időhöz kötve, vasútállomás meg persze mindentől távol van, tehát lehet gyalogolni, vagy még pluszban fizetni helyijáratot, vagy taxit, és akkor mén nem beszéltünk arról ha mondjuk szar idő van, és elázik az ember. Kocsival legalább háztól-házig megyek.
2023. júl. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ez egy itt szokásos értelmetlen kérdés!!
2023. júl. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

#5 "Akinek van autója, annak szerintem eszébe se jutna vonatozni, vagy buszozni."

De bizony, hogy.

2023. júl. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
#7 Most megint egy egyhónapos vágányzár közepén vagyunk, ilyenkor nekem eszemben sincs vonatozni, hogy Cegléden átszállogassak, vagy kifogjam a hajnali, éjszakai vonatot, vagy felárral a Bécs-Kolozsvár EC-t.
2023. júl. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
És ez kizárja azt, hogy én meg néha szívesebben megyek vonattal?
2023. júl. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Heavenly Host 77 ***** válasza:
Vonattal
2023. júl. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!