Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Debrecenben a tüdőklinika...

Debrecenben a tüdőklinika mögött van egy fizetős parkoló térkép szerint, ha minden igaz az Augusztával szemben lehet oda behajtani. Hétköznapi halandó is behajthat oda? Díjszabást esetleg valaki?

Figyelt kérdés
2023. júl. 19. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vagyok Debreceni, de google maps, és KRESZ szerint ingyen parkolható ez a szakasz mindkét irányból. Nincs tiltó tábla.


[link]


Vicces, hogy az itt látható füvön parkoló autók a szabálytalanok azzal, hogy nem akarják akadályozni a forgalmat.


[link]

2023. júl. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Majatom ***** válasza:

A második linkelt google-kép már nem aktuális, azóta oszlopokkal elzárták. Elméletileg valóban van a tüdőklinika épület mögött parkoló, de még én sem jártam arra azóta, mióta átadták, így nem tudom a rendjét.


Ez sem mai cikk, de már ebben is írnak róla:


[link]

2023. júl. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!