Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek a belaminált...

Szerintetek a belaminált ország bérletet is le tudják olvasni a buszok illetve vonatok gépei?

Figyelt kérdés

2023. júl. 23. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Világosan le van írva, hogy tilos laminálni!

Hőpapírra nyomtatják, a meleglaminálás teljesen tönkreteszi rajta a feliratokat és a kódot.


Hideglaminálás esetén ilyen nincs, de a fólia miatt valószinüleg a beolvasással lesz a probléma.


Olyan tartóba tedd amiből ki tudod venni ha mégsem olvassa be a szkenner!


[link]


Igaz-e az, hogy a vármegye- és országbérleteket nem szabad laminálni, műanyag tokba tenni?

Igaz! Valóban arra kérünk, hogy a bérletedet ne lamináld, ne tedd műanyag tokba, ettől ugyanis olvashatatlanná, és így érvénytelenné válhat.


Az ok egyszerű: a bérleteket ún. hőpapírra nyomtatjuk, amit óvni kell a hőhatástól, nedvességtől, valamint bizonyos vegyi hatásoktól is, például a lágyműanyagokban levő anyagoktól.


Az olvashatatlanná váló bérleteket a közszolgáltatást nyújtó vállalatok sajnos nem tudják cserélni, újat kell váltani helyettük.


Ha teheted, vedd meg a vármegye- vagy országbérletedet a MÁV appon keresztül. Ez gyors és kényelmes megoldás, ráadásul a digitális bérlet a gyűrődést is jól bírja!

2023. júl. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Mi az a "belaminált ország"????


Az országbérlet egy szó, így értelmetlen a fogalmazásod.


Egyébként semmiféle fólián keresztül nem olvasható, értelmetlen laminálni, így nem fogadják el.

2023. júl. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehetne egy novella vagy, könyvcím is 2-es... a belaminált ország :D
2023. júl. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 BlackSword ***** válasza:
70%
Cáfolat... simán olvassa tartóban... vasúton a jv/vjv pda-ja simán...
2023. júl. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2. válaszoló:

A fene egye meg már 100szor kijavítottam azt a kérdést mert nem szeretek helytelenül írni. 🤦

2023. júl. 23. 12:35
 6/9 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: köszi

Őszintén nem olvastam el, hogy mit szabad és mit nem mert az ismerőseim ajánlották és úgy voltam vele, hogy ha kérdésem van ők tudják a választ de erre nem tudták. Azért is el fogom olvasni.

3. válaszoló: Micsoda véletlenek vannak 😂 de szerintem másnapos volt aki ilyen címet ad egy könyvnek... 🤦

2023. júl. 23. 12:39
 7/9 A kérdező kommentje:

Újrakezdem az összes választ mert miután rendesen elolvastam és nem csak átfutottam. Az 1.válaszolón kívül tekintsétek semmisnek az értelmetlen írásomat.

Szóval:

2.válaszoló:

Először:

Mond már meg, hogyan írjam ki a kérdést akkor te nagy okos! Tök érthető és világos ahogyan leírtam.

Másodszor:

Nem tudom hol vagy de menj már ki az ajtón és nézd már meg, hogy ott vagyok e. 😀

3. válaszoló:

Hát ahhoz nagyon be kell állni

Ma már minden van lehet, hogy tényleg létezik ilyen könyv és szerintem fixen vannak hasonló beteg címek.

Na ennyit akartam. Mostmár tiszta a lelkiismeretem, hogy kiajvítottam a válaszoknál a figyelmetlen értelmezésemet. Nem fogom többet nézni ezt a kérdést mert az első válaszolótól megkaptam a választ. Sziasztok 👋

2023. júl. 23. 12:55
 8/9 anonim ***** válasza:

Először "A fene egye meg már 100szor kijavítottam azt a kérdést mert nem szeretek helytelenül írni", majd "Mond már meg, hogyan írjam ki a kérdést akkor te nagy okos! Tök érthető és világos ahogyan leírtam.

Másodszor:

Nem tudom hol vagy de menj már ki az ajtón és nézd már meg, hogy ott vagyok e. 😀"...

2023. júl. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Helyesen: belaminált országbérlet - annyira nem nehéz!
2023. júl. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!