Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha költözés miatt másik...

Ha költözés miatt másik városban kell folytatnom a vezetni tanulást, az eddigi óráim tudom "vinni" vagy elölről kell kezdenem?

Figyelt kérdés
Illetve Sopronban tudtok-e jó autósiskolát, türelmes és jófej oktatókkal?

2023. júl. 26. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudod átvinni, kikéred a kartonod és ezzel elmész az új iskolába. Szokott lenni valamennyi regisztrációs díj az új helyen, ezzel számolj.
2023. júl. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Át lehet vinni. Mikor én váltottam sulit akkor a 2 iskola egymás között intézte a kartont, nem nekem kellett kikérnem.

Szerintem írj emailt a kinézett suliknak. A legtöbb helyen van reg.díj + arra is számíts hogy magasabb óradíjad lesz, mert nem ott kezdted.

2023. júl. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Sopron NetCar Autósiskola jó.

Ha automata váltós autón vezetsz, akkor Schlögl György lesz ott a tanítómestered. Kiváló ember. Szigorú.

A sima manuálison több oktató van, mindegyik jó, de kiemelkedő Csányi László.

2023. júl. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!