Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ez miért van az autópályán?

Ez miért van az autópályán?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy autópályán ami felújítás miatt a leállósávban kell menni, 80-al lehet menni. Mögöttem egy kamion jön.. és egy pár perc múlva mint egy idegbeteg kezd el rám reflektort ki be kapcsolni... hogy ilyenkor mint vár??? Gyorsabban nem fogok menni.. mivel előttem is vannak...

2023. szept. 9. 11:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
67%
nemtom
2023. szept. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
62%

Német pályán már velem is elõfordult.

Már legondolkodtam, hogy veszek kamerát, amivel hátulról is lehet felvételt csinálni, és másnap feljelentem. Magyaroknál nem tudom, van-e értelme.

2023. szept. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
86%
Gyorsabb haladásra akar kényszeríteni.
2023. szept. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
68%
kamionyokat is emberek vezetik . kretének mindenhol vannak , valahol több valahol kevesebb
2023. szept. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
30%

Idióta villogó emberek mindenhol vannak.

Ilyenkor jó ha van kamerád, villogjon a paraszt te közben hívod a rendőrt hamar ott lesznek és kiszedik a parasztot kap egy büntit aztán majd nem villog.

2023. szept. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%

Nem kell vele foglalkozni, aki villog, azzal szemben azonnal el szokott illanni az előzékenységem.

A 80-as tábla meg nem hülyeség, múltkor mutatta a videó, sávelhúzásnál hogyan rongyolt bele a póznákba több helyen sok idióta.

2023. szept. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
77%
#5: ezt komolyan elhiszed, hogy egy villogás miatt kimennek az autópályára megállítani a kamionost?
2023. szept. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
78%
Egyszóval azért villog mert idegbeteg. Nem kell vele foglalkozni, úgy sem tud mit tenni.
2023. szept. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
44%
#4-esnél a pont!
2023. szept. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
85%
Sok kamionos ilyen sajnos. Engem volt hogy azért dudáltak le mert egy kereszteződésnél lassítottam hogy be tudjak kanyarodni. Értem én hogy egy fékezés utáni gyorsításnál több liter üzemanyag vész kárba egy kamionnál, de hogy a f@szba kanyarodjak be 90-el egy kisebb kereszteződésbe?
2023. szept. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!