Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek ha most kezdem el...

Szerintetek ha most kezdem el a B kategóriás jogsit Budapesten, mennyit kell majd várnom a KRESZ vizsga után mire kapok oktatót a vezetéshez?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez autós iskola függő, de mik a tapasztalatok?

Tegyük fel, hogy rugalmas vagyok időbeosztásban, alkalmazkodom az autós iskolához. Korábban olvastam hogy valaki 6-8 hónapot is várt, ezt szeretném elkerülni.



2023. szept. 12. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes
2023. szept. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekem augusztus elején vizsgázott, kb. egy hónapot mondtak, hogy lesz oktató, ehhez képest két hétre rá már vezetett, most tart a tizenvalahányadik óránál, de közben kihagyott másfél hetet nayaralás miatt.
2023. szept. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
1 nap - 1 év között.
2023. szept. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

-keveset vársz, de alig tudsz menni vezetni (nagyságrendileg havi 3-4 alkalom)

-hónapokig vársz, de heti 2-3 alkalommal tudsz vezetni.

Tehát vagy túl vállalja magát az oktató, vagy tisztában van vele, hogy mennyit tud értelmesen vállalni, csak akkor többet kell rá várnod az elején.

Ismerősömmel nagyjából egyszerre vizsgáztunk KRESZ-ből (szeptember vége / október eleje). Én novemberben már vezettem, ő februárig várt az oktatóra. Cserébe neki már áprilisban a kezében volt a jogosítvány, míg én csak júniusban jutottam el odáig. Nekem nem okoztak gondot a nagyobb szünetek, kicsit összeértek a fejemben a dolgok, de minden bizonnyal jobb lett volna inkább várni és hosszabb szünet nélkül lenyomni az egészet.

2023. szept. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel megnőtt a költsége a jogsinak kevesebb a tanuló.

Gyorsan kapsz oktatót.

2023. szept. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Iskolafüggő. Tudok olyan autósiskoláról, ahol az egyik oktató konkrétan hirdet, hogy ahogy vége a motoros szezonnak, várja a diákok jelentkezését az őszi-téli időszakra.
2023. szept. 23. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!