Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kresz vizsga kérdések után...

Kresz vizsga kérdések után kiirja egyből az eredményt?

Figyelt kérdés
Annyira kapkdotam hogy láttam a végén 65/75 majd sikeres és ki is léptem. Ez ugye nem csak az volt a végén hogy ennyìtől van meg a vizsga?
2023. okt. 6. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg sikerült.
2023. okt. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A hibás kérdések sorszámára kattintva megnézhetted volna azt, hogy mi volt a helyes válasz. Egy táblázat íródik ki a végén kis kockában 1-55-ig a kérdések számával. A 65/75 az az eredmény volt.


Ezt is te tetted fel, ugye?

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__12..

2023. okt. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem. Végigmentem a kérdéseken majd kiirt vmit hogy sikeres és meg akarok é nézni az eredményt.
2023. okt. 6. 18:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt írta, hogy sikeres, akkor sikeres.
2023. okt. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyira azért nem kapkodtál, hogy ne mentél volna oda aláírni a vizsgabiztoshoz, nem..? Mert ha kirohantál és nem írtál alá semmit, akkor az cink. Ellenkező esetben bizonyára elmondta, hogy sikeres a vizsga, és az iskoládnál is megjelenik majd a rendszerben.
2023. okt. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez jutott eszembe, hogy vizsga végén oda kell menni a vizsgabiztoshoz aláírni a jegyzőkönyvet és ott helyben elmondta az eredményt, akinek nem jött össze, azzal egyből közölte is, hogy hol és mennyit kell fizetnie a pótvizsgáért.
2023. okt. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!