Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha a Star Wars III. A sithek...

Ha a Star Wars III. A sithek bosszúja cimű filmben lévő Eta2 nevezetű jedi vadász élőben tudna repülni?

Figyelt kérdés
Erre gondolok: [link] , és ha igen, akkor a megtervezése és megépítése nagyjából mennyibe kerülne?(Forintban vagy USD ben)
2010. okt. 18. 15:37
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Elnézést, -ha.
2010. okt. 18. 15:37
 2/24 anonim ***** válasza:
nem.elég picike a szárnya van nem tudna elég felhajtóerőt termelni a test/törzs sem ideális a repüléshez,nagy a légellen álása.
2010. okt. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:

Hát,remélem tudna repülni...

Az árával kapcsolatban: egy EUrofighter vadászgép ára 65 millió font. Szerintem ez kicsit több...:)

2010. okt. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
hát szerintem nem kicsi a szárnya, mivel a fülkén kívül az egész egy nagy szárny(úgy nagyjából)xDD
2010. okt. 18. 16:06
 5/24 A kérdező kommentje:
De akkor egyáltalán nem lehetne megcsinálni? Mert gondoltam ha lesz egyszer sok pénzem akkor megcsinálnám:D.
2010. okt. 18. 16:07
 6/24 A kérdező kommentje:
Ja és hogyha lenne rá mód, akkor hogyan lehetne a leg környezetbarátabb módon megcsinálni?
2010. okt. 18. 16:09
 7/24 A kérdező kommentje:
És egy ARC-170-et?xDD
2010. okt. 18. 16:09
 8/24 anonim ***** válasza:
Nőj fel végre!
2010. okt. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
igen végülis egy nagy szárny DE ha megnézed a "csupszárny"repülőket (b2 spirit)az valamiéert nem így nézki. Az ETA2 szárnya nem szárny profilu,nagyon széles és nem meghatározható,hogy szub vagy szuperszónikus belépő éllel rendelkezik leginkább semilyennel,a másik nagy probléma a törsz:nagy a légellenálása.Épits egy kicsit és az repűl akkor esetleg van esély arra,hogy össze dobj egy valódit.Sok furcsa dolog a levegőbe emelkedettmár. Link nincs de Youtubon vannak érdekesek PL:flying bus,repülő fűnyíró...stb...
2010. okt. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Minden tud repülni, csak tolóerő kérdése. Nem mondtad, hogy mekkorába szeretnéd megépíteni. Ha modellként, az nem gond. párszor tízezer forintból megúszod. Ha "igaziban" szeretnéd, akkor kicsit komolyabban a zsebedbe kell nyúlj .... 1 milliárd dollárért megépítem neked :P Ezek persze a légköri repülésre értendő árak. Ha az űrben szeretnéd használni, akkor nincs elég pénzed rá ...
2010. okt. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!