Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Autósiskola új szerződést...

Autósiskola új szerződést írattatott alá, mert az oktatónak saját autósiskolája van?

Figyelt kérdés
Mennyire legit ez? Elég gyanúsnak hangzik nekem.
2023. nov. 14. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem a kérdést vagy a felállást. Nálunk a városban a kb 5 autósiskolából 1 olyan van, ami konkrét cég, aki több oktatót foglalkoztat. A többi mind saját vállalkozásban van egyedüli oktatóként. A te szempontodból szerintem teljesen mindegy, ki alá vagy bejelentve, a végeredmény számít.

Ők lehet azért csinálják így, hogy az oktató iskolájának is legyen forgalma, mert lehet, hogy hoztak valami hülye rendeletet. Ott mindig akadnak különböző változtatások.

2023. nov. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bazaltkaroly ***** válasza:
Lehet eddig vállalkozóként csinálta most meg cégként folytatja? Ezt így nehéz megmondani. Volt valami más a szerződésben, ami változott?
2023. nov. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!