Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Páv 4 vizsgálat hogy zajlik?...

Páv 4 vizsgálat hogy zajlik? 5 sikertelen forgalmi vizsga után ehezz még honnan szedjünk erőt? Vagy hogy lehet erre felkészülni egyáltalán ?

Figyelt kérdés

Sajnos a 4.vizsgám se sikerült.

Nem engedtem el egy amúgy lassan érkező autót jobbról és a vizsgabiztos szerint több körültekintés kellene a holtterekbe is..teljesen magam alatt vagyok már. Mindig a vizsga utolsó 20 percébe rontok el valamit..ez miatt aztán nemis tudom egyáltalán elmenjek e már az 5.vizsgára..ezért gondolkodom a pályaalkalmasságin.



nov. 28. 14:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

#10: ezek szerint akkor Miskolcon is emberhiány van és nem tudnak kiadni annyi embert.

Nekem 2 ismerődöm is 5.ik vagy 6.ik alkalommal ment át Szegeden és náluk már 2 VB volt. Fostak is rendesen 🤣🤣


Mondjuk én ELSŐre átmentem, nem tudom mi olyan nehéz a forgalmi vizsgában 🤷‍♂️ Remélem ilyen ötödjére átmenő miskolciak nem fogják keresztezni az utamat 🤭

dec. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nincs igazad, nem lenne muszáj személyeskedni. Ez a te szegénységi bizonyítványod. Bár az "ilyen ötödjére átmenő miskolci" fogadni mernék, százszor jobban vezet, mint te. Pont az ilyen nagyképű, bunkó gyökerek miatt van ennyi baleset az utakon. Nyomorék.
dec. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#11 ELSŐre rúgnálak úgy seggbe, hogy anyádba repülnél vissza.
dec. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#11 Inkább tanuljál már meg írni. Lehet, a forgalmi vizsga elsőre sikerült. De látom, az általános iskola első osztályáról ugyanez már nem mondható el.
dec. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!