Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mire gondoltok, amikor pirosat...

Mire gondoltok, amikor pirosat kaptok egy vasúti átjárónál?

Figyelt kérdés

Szoktatok idegesek lenni amikor sorompót/pirosat kaptok egy vasúti átkelőnél?

Mennyire vagytok kíváncsiak, hogy milyen vonat fog jönni?



jan. 8. 10:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Pont nem érdeket miyen vonat jőn, általában megálva böködöm a telót, nem zavar.
jan. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Volt már, hogy nem örültem neki, mert időre mentem valahova, és ilyenkor percek kiesnek azért. De 10-ből 9-szer nem okoz gondot.

Többi kérdésedre is válaszolva:

Mire gondolok, amikor pirosat kapok egy vasúti átjárónál: hmm, piros van. Mindjárt jön a vonat.

Kíváncsi vagyok, milyen vonat fog jönni. Szoktam találgatni, hogy merről fog jönni. Ha csak egy mozdony jön, kocsik nélkül, az csalódást okoz. Az autószállító vonatokat szeretem legjobban. Vagy ha személyvonat, akkor szoktam integetni az utasoknak, ha első helyen állok épp. Néha észreveszik, és visszaintegetnek. Legnagyobb ilyen sikerélményem az volt, amikor a felcsúti kisvonatnak integettem, és a masiniszta integetett vissza. (Legalább visszakaptam valamit élmény formájában a pénzemből.) :D

jan. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

Miért kellene idegesnek lenni?

Te ideges vagy a piros sorompótól?

Akkor a rendőrlámpától is ideges leszel?

Fel nem foghatom hogy piros lámpától miért lesz ideges valaki... Nem azért vannak a szabályok hogy idegesítsenek, hanem hogy megvédjenek téged.

jan. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Általában arra, hogy "piros a lámpa, megállok". Mire kellene még gondolnom ezen kívül?
jan. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem leszek vagy ha igen akkor nagyon.
jan. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolok? Soros, Brüsszel, migráció.
jan. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%

De,én idegből kiszállok és megállítom a vonatot.Nem azért fizetek adót,hogy jöjjön a vonat,amikor én arra megyek.

-Na gyúrunk,vazze?

-Gyúrjunk vazze.

jan. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
rapid recska
jan. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%
Aki ilyentől ideges lesz adja le a jogsiját és menjen pszichológushoz, mert tökre nem való neki a forgalomban való részvétel.
jan. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Mire gondoltok, amikor pirosat kaptok egy vasúti átjárónál?"

Arra, hogy mekkora múltbéli fekélyt jelentenek Budapest közlekedésében a szintbéli vasúti és HÉV-átjárók (különösen a hétköznap reggeli és délutáni követési idők mellett). De a vidéki főutakat, bekötőutakat is simán írhattam volna. Miközben belga ismerőseim kis hazánkba látogatva már húsz évvel ezelőtt is úgy pislogtak a szintbéli vasúti kereszteződések láttán, mintha egy másik bolygóra érkeztek volna, jobb helyeken tényleg csak egészen gyér forgalmú utakon vannak vasúti átjárók.

jan. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!