Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a szerelő...

Mit csináljak, ha a szerelő pofátlanul sokat kér az olajcseréért?

Figyelt kérdés
Csak fél éve van jogsim, és ez az első autóm, Golf 4 1.9 TDI. 1 hete vettem az autót, és egy kollégám ajálott egy maszek szerelőt, hogy hozzá vigyem olajcserére. Tehát volt az olajcsere, olajszürő, pollenszürő, és levegőszürő csere. Semmi más, javítani nem kellett semmit, és semmi más alkatrész nem került beépítésre. Mindez kb fél óra meló volt, ott helyben meg is vártam, majd szaki 200 ezret kért a melóért. (ebben benne van az olaj és a szürők ára is) Ráadásul mindezt feketén, számla nélül. Épp azért válaszottam maszek szerelőt, mert azt gondoltam, hogy olcsóbb lesz, mint egy hivatalos mühely. Tudom, hogy hibás vagyok, mert már a legelején tisztázni kellett volna a munkadíjat, de nem gondoltam, hogy ennyire le akar húzni. Mindez tegnapelőtt történt, és az autóm még azóta is nála van, mert nem tudtam kifizetni.

febr. 11. 07:26
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%
Nem véletlenül ajánlotta a kolegád, nyilván haverok és megdumálták előre hogy te majd odamész aztán jól lehuz lóvéval, igy megy ez!
febr. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
44%

Ez vagy kamu kéréds, vagy te egy igazi példája vagy a "balek" meghatározásnak.


Minek fizetted ki te szerencsétlen?:D

Amugy az árat előre megszokás beszélni...



Szerintem ez kamu kéréds!

febr. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Hát azért ez tényleg durva. Próbáld valahogy kifizetni, aztán "meglátogatni" újra. Elképesztő....
febr. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Menj oda az autódért...


Mond neki hogy csak akkor fizetsz ha ad tételes számlát.

Ha erre nem hajlandó mond hogy oké akkor rendört hívsz.

Ha erre se hatódik meg, nyugodtan hívj rendört.

febr. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
#2 Végigolvastad egyáltalán a leírást? A végén írtam, hogy még mindig a szerelőnél van az autó, mert nem tudtam kifizetni. Max vagy 50ezerre számítottam, ennyi pénz is volt nálam.
febr. 11. 07:51
 6/21 anonim ***** válasza:
40%
Tanúlópénz, elméssz egy idegen szerelőhöz és nem kérded meg az árat előre?
febr. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Kamuzd rokonod navos. Vagy kiadja normális árban vagy a zöldek hozzák ki az autot. Az viszont nagy minusz.
febr. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne felejtsd el valahogy bemószerolni.
febr. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd annyiban, menj vissza valami dörzsöltebb tag(okkal), és beszélgessetek el a "szerelővel"

Ilyenkor jó egy 130 kilós kanc,gány ismerős.

febr. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
bazz ez kb 520 euró. en a német szerelőmnél fizetek kb 200 eurót cakumpakk mindennel együtt, anyagköltség, munkadíj, stb. ez orbitálisan nagy lehúzás. biztos nem fizetnek ennyit, fel kell dobni a NAV-nal.
febr. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!