Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A mai általános iskolásokat...

A mai általános iskolásokat miért hordják autóval a szüleik az iskolába?

Figyelt kérdés
Jónéhány évvel ezelőtt még egyedül vagy csoportosan, gyalog, vagy tömegközlekedésel is el tudtak menni iskolába a gyerekek, ma pedig óriási dugókat okoznak az őket fuvarozó szüleik, az iskolák környékét ellepik a parkoló autók. Ma már miért nem tudnak maguktól iskolába járni a gyerekek?

márc. 5. 00:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Tudom, le fogtok pontozni, de ezt most nem hagyhatom ki. Teljesen logikus hogy azért mert egy általános iskolásnak még nem lehet jogsija. Majd ha lesz neki, ő is egyedül fog járni autóval. Ha a szüleimen múlt volna, ők még akkor is elvittek volna az ő autójukkal az egyetemre, amikor már volt jogsim és saját autóm, csak akkor már nyilván én akartam vezetni. Majd ha lesz gyerekem, én is autóval fogom vinni az iskolába, mert nekem is jó érzés hogy vihetem és neki is jót csinálok vele, az hogy ki mit gondol, pedig rohadtul nem érdekel.
márc. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
És láss csodát, lepontoztak nulláig. 😗
márc. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

#21

Gondolom a kérdező azokra az esetekre gondolt amikor van tömegközlekedés és/vagy biztonságosan járható az út bringával vagy gyalog. Ilyen helyeken miért járna egyedül autóval a gyerek később?

márc. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

#20: :Gondolom aki kocsival viszi a gyereket iskolaba az nem a legkozelebbi iskolaba jaratja.:


Van egy ismerősöm, aki a 300 méterre lévő iskolába kocsival hordja. Persze nyilván itt arról van szó, hogy munkába menet útba ejti, de akkor is közeli iskoláról van szó.

ápr. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!