Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek idegbeteg a forgalomban vezetéskor azoktól, akik lassan mennek?

Figyelt kérdés
Nagyon gyorsan fel szokták cs*szni az agyamat, azok akik nem képesek a legnagyobb megengedett sebességgel menni és előzgetni kell őket, főleg ha még előzni se lehet mert jönnek szemből folyamatosan. De úgy érzem nem jó dolog idegbetegeskedni meg ócsárolni másokat, hogy lehetne erről leszokni?
márc. 5. 06:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam így régen, de elengedtem. Akit úgy is megtudsz előzni, aki nem meg nem. De akit igen azt nagyon max átnézek ilyenkor és ennyi. Viszont van egy ismerősöm, aki folyton idegbeteg, amikor nem tud előzni. Már nem is fogok beülni mellé, mert villog dudál.....
márc. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Legyen jó munkád, legyen rendben a családod. A felesleges energiádat vezesd le sporttal vagy más hobbival.

Ha pl. azon agyalsz, hogy kivel kúr félre az asszony vagy hogy mekkora görény a főnököd, akkor sokkal könnyebben felbaxod magad, mintha a bélyeggyűjteményeden vagy az edzésen agyalnál.

márc. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nekem sokat segít ebben az, ha bekapcsolom a rádiót, a zene megnyugtat.
márc. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Dudálj, villogj, előzgess bármiáron, büntetőfékezz! Ha elég sokszor csinálod, akkor már mindenki engedelmesen le fog húzodni, amikor legközelebb észrevesz a visszapillantó tükörben. De az is lehet hogy a fentiek miatt örökre bevonják a jogsidat, tk. az is megoldás lenne az említett problémádra.
márc. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
28%
Kezdj el boxolni. Két okból is. Az egyik oka, hogy ki add a fészkót a másik ha valaki nagyon nem megy előtted, akkor "megtudjátok beszélni".
márc. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
68%
Elindulsz az úticélodhoz hamarabb, időben.
márc. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ja, és ahol csak lehet, menj autópályán. Ott könnyű előzni. Ahol meg nincs autópálya, ott meg alsóbbrendű (4-5 számjegyű) utakon, ahol nincs nagy forgalom, tehát szintén végre tudsz hajtani kikerülés szintű előzéseket.
márc. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Kezeltesd magad ha ilyen ideg beteg vagy.

Semmi szükség hogy az úton legyél.

márc. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%

Van busz, vonat, villamos, taxi, bicikli stb.


Arra nem gondoltál, hogy talán nem véletlen megy úgy valaki? Sokan félnek, vagy nem ügyesek és próbálnak nem balesetezni csak azért, hogy te gyorsabban érj a tescoba vagy a melóba, vagy bárhova ahova nem indultál el időben. Sajnos sok esetben a boldoguláshoz kell olyat is csinálni ami nem megy jól vagy nem akarjuk. Még a jó sofőröket is éri atrocitás az úton, nemhogy azokat akik nem állnak a helyzet magaslatán. Elhiheted ők se akarnak a sok idegbeteg pszichopata közé bemenni a forgalomba, de van akiknek muszáj. Ok értem én, hogy van egy gyorsaság ami alatt tényleg veszélyes a lassan haladó. De én azt látom az ismerősökön, rokonokon, (ha melléjük ülök) hogy többnyire csak túlkapják, és vergődnek mert idegbetegek.

márc. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!