Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ezt nem lehet kijavítani...

Ezt nem lehet kijavítani polirozással?

Figyelt kérdés

[link]

Megkarcoltam a szomszédom autóját és azonnal szóltam neki. 20 ezret ajánlottam a javításra, mert szerintem ennyiből szépen ki lehet hozni, de visszautasította, mert szerinte festeni is kell, és 20e nem elég.



márc. 11. 12:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az én autóm sem különb semmivel, kb ugyanaz az évjárat és az érték is, csak ez astra. Viszont ha ő csinálta volna ugyanezt, akkor én simán elfogadtam volna a 20ast. Ha tudom, hogy 500ezret ér az autó, akkor nem fogok 80ezret költeni rá egy karc miatt.
márc. 11. 20:01
 12/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk a nap végén úgy is az számít, hogy több-e, szól-e, adod-e, kábé a két faterfej mém komplexitását idézve.
márc. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Viszont ha ő csinálta volna ugyanezt, akkor én simán elfogadtam volna a 20ast"


Mert Te egy igénytelen ember vagy, ráadásul a 20 ezres ajánlat sértő és pofátlan is. A szomszédodnak több esze van szerencsére. Meg kell tanulni vállalni a felelősséget.

márc. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!