Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Közlekedők! Nektek jelentett...

Közlekedők! Nektek jelentett már valaha segítséget a rovásírással kiírt helységnévtábla?

Figyelt kérdés
Pl. mittomén, a 37-es főúton beértetek Sátoraljaújhelyre, csak néztetek, mint a moziban, azt sem tudtátok, melyik bolygón vagytok, majd nem sokkal később megláttátok a rovásírás táblát és egyből világos lett minden, virtuálisan (vagy akár ténylegesen) a homlokotokra csaptatok.
ápr. 20. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Azok a táblák csak azon segítettek, akinek a cége jó pénzért kirakhatta őket.
ápr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Nem igazán volt ilyen. Nem ismerem a rovásírást. :)
ápr. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 nemaRendőrség ***** válasza:
90%

Az útszéli fák sem segítik, mégis ültetik őket.

Járdára is kényelmetlen felmenni kocsival :(

De a templomokkal sem vagyok sokkal előrébb mikor meglátom őket, simán lehetnének azok is utak

ápr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Elöször is MO-on szerintem egy-két történésztöl (meg esetleg turbónagyartól) eltekintve senki nem tudja elolvasni ezeket.

Másrészt ha valaki nem tudja elolvasni a normál, latin betüs írást, annak garantáltan nem segít egy ismeretlen vonalhalmaz.

ápr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Suliban törtenelem ora keretein belül foglalkoztunk vele, de ennyi. Megtanulod, butabb nemleszel, de nagyon hasznat sem veszed.
ápr. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

És honnan jött az a 8 IQ-s gondolat, hogy az azért van, hogy olvasgasd?


Az egy "dísz". Annyi értelme van, mint egy szobornak, zászlónak, virágágyásnak, stb. Azokat is megkérdőjelezed? #1 te meg azokban is csak a pénzt látod?

ápr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Nekem nem segített soha, nem az alapján tájékozódom. Néha nem értem a kirakott táblákat, sok helyen ki van rakva az 'EURÓPAI FALU' tábla és csak nézem a lepusztult falut amikor pont nem a kátyút kerülöm, hogy ez lenne európai? Kenderesen áthaladva büszkén hirdeti egy tábla, hogy ott született Horty Miklós. Én azt nem tudom elképzelni, hogy olyan országokban amelyeket utol szeretnénk érni kitennének olyan táblát amely egy olyan államférfinek állít emléket akinek a kezéhez vér tapad.
ápr. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

El tudom olvasni, de nem segített még, de nem is ez a célja.

Ezek a reklámtábla kategóriába esnek, ezért nem is kerülhetnek ugyanarra az oszlopra, mint a hivatalos tábla.

Ugyanannyi haszna van, mint a többi reklámtáblának: népszerűsít egy adott dolgot.

ápr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 Hűha, Waterloo-nál is azonnal bontsuk le az emlékművet meg a múzeumot, elvégre ott mindenkinek vér tapadt a kezéhez.
ápr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!