Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha van róla felvételem hogy...

Ha van róla felvételem hogy rengeteg autós nem áll meg nekem a zebránál, azzal bemehetek a rendőrségre?

Figyelt kérdés

Már vagy 10 autó elment előttem a zebránál. Előveszem a telefonomat és levideózom a következő tízet amelyik szintén nem áll meg.

Ezzel tudnak valamit kezdeni?

Nem akarok senkinek rosszat, de én mindig megállok, nem érdekel hogy megy a forgalom, a szabály az szabály.


ápr. 26. 15:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Már lelépek az úttestre, látja a barom a volán mögül, lesz*rja.
ápr. 26. 15:29
 2/12 anonim ***** válasza:
32%

Szeretsz kötözködni ugye. Eleve a merev kép szart sem ér, talán a videó.


Amúgy nem lesz eredménye.

ápr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 BeefEater ***** válasza:

Ha a videó bizonyító erejű akkor igen. Ahhoz az kell, hogy egyértelműen látsszon a videón, hogy zebrán állsz és az elsőbbséget meg nem adó jármű rendszáma legalább.

Viszont a magyar rendőrségről beszélünk. Arra számíts, hogy ha 10 ilyen szabálytalan látszik a videón, akkor 10 alkalommal fognak behívni tanúnak.


Ha komolyan ilyesmit szeretnél csinálni, akkor valakit kérjél meg, hogy videózzon neked, úgy könnyebb olyan felvételt csinálni, ami használható is.


Egyébként sok sikert!

ápr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nyilván nem fogok ezzel szórakozni, viszont idegesítő hogy abban a fél-egy percben 10-20 autó közül egy sem állt meg. Be lehet látni kocsiból a területet, közeledési lámpa lámpa nincs, csak gyalogosátkelőhely. Lelépek már az úttestre a járdáról mindkét lábammal, azt simán elhajt tőlem fél méterre több autó is.


#2!

Írtam hogy videó, olvasd el mégegyszer. És nem akarok kötözködni, de komolyan felhúztam magam. Nem is maga a tény idegesít hogy nem engedtek át, hanem az emberek hozzáállása.

ápr. 26. 17:42
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk a múltkor minket majdnem így csaptak el a zebrán. nekünk zöld volt, az autósoke piros, de ez hősünket nem nagyon érdekelte vagy 50nel átszáguldott rajta. ha nem figyelünk lazán elüt a fiammal.
ápr. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen, ha bátrabb vagyok talán engem is elcsapnak, és azt is le merem fogadni hogy neki állt volna feljebb.

Komoly megoldandó problémák vannak itthon a közlekedéskúltúrában.

ápr. 26. 17:54
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
#5 Nekünk is volt több hasonló eset a közel múltban, nem tudom mi van, de nagyon kellenének a rendőrök mostanában. De tudjuk sajnos mennyire leszarnak mindent is. Traffiból beszedik a pénzt azt csumi.
ápr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenkinek javaslom a téglával megtöltött babakocsi zebrán történő gyakori áttolását.

Vagy megáll a fémtestű, vagy megtanulja, hogy meg kell állni.

ápr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Ha van róla felvételem hogy rengeteg autós nem áll meg nekem a zebránál, azzal bemehetek a rendőrségre?"

Bármivel bemehetsz a Rendőrségre, ha nyitvatartási időben mész.

ápr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Bármivel bemehetsz a Rendőrségre, ha nyitvatartási időben mész."

Platós IFÁ-val nem biztos!

ápr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!