Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyire gáz férfiként egy...

Mennyire gáz férfiként egy Női kerékpárral közlekedni?

Figyelt kérdés

Ami még ráadásul barna!

Egyre nehezebben használom a férfi kerékpárom. Fájnak a lábaim, és így a fel és leszállás nagy kihívás. Tehát kénytelen vagyok vagy Női kerékpárt használni, vagy kevesebbet bringázni.


.... csak legalább fekete lenne ... :(



#kerékpár #ciki #NőiKerékpár
máj. 12. 20:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is azzal jártam, egyáltalán nem gáz. A barna színnel mi a bajod? Mégse pink! A mostani bringám bordó színű.
máj. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít, hidd el senki sem azt figyeli.
máj. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Megnyugtató amit mondtok, tényleg. Köszönöm :)

Mondjuk sok választásom egyébként sem lett volna, a férfi bringa előbb utóbb csak dekorációnak lett volna jó, mert felszállni rá már nem sokáig tudnék.


A barna alapból nem a kedvenc színem, soha nem volt az. Ha egy mód van rá, mindenből a feketét választom. :)

máj. 12. 21:23
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Elég sokszor mentem már barinőm, vagy anyám biciklijével. Igazából lesz*rom, ki mit gondol.
máj. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Igazi férfi nem azt nézi mi "gáz". Azt csak a kisfiúk teszik.
máj. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar, hogy női vegyél egy kemping bicajt azt annyi. Pont a lábam miatt én is azt használok. Motorból meg robogót :)
máj. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz. Amúgy, már “átlépő/ vázas” (vagy valami ilyesmi) biciklinek hívják, a női váznak csak annyi a lényege, hogy szoknyában is lehessen biciklizni, belátás nélkül.
máj. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

A barna egyáltalán nem "nőies" szín. Én kamaszként anno anyám citromsárga alulvázas, azaz női bicaját hajtottam még kosár is volt elől rajta. Imádtam, jó gép volt. Faluban azzal rohangáltam... Sőt bátyám is.

Most férfi vázas bicajom van, de 30 as vagyok, anno papám is alulvázas bicajt kapott 70 felett pont az általad említett okok miatt.

Mondjuk egy kort és felhasználási helyet (város, falu stb. ) írhatnál...

máj. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
#3: Nem nagy kunszt venni egy fekete festékspray-t és átfújni a bringát.
máj. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Duke81 ***** válasza:
Ez csak az én hülyeségem de nem szállnék fel egy női kerékpárra. Persze kipróbálni ok de hogy rendesen azzal közlekedjek tuti nem. Mondjuk én erősen homofób vagyok szóval nem mérvadó a véleményem. :D
máj. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!