Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 15-20 órás autós utazást,...

15-20 órás autós utazást, hogy lehet kibírni?

Figyelt kérdés
Nem én vezetek, utas leszek. Attól tartok, hogy elzsibbadok, egyszerűen nem bírom ki. Ötleteket kérek!

#út #zsibbadás #Elgémberedek #Hülyét kapok
máj. 14. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a vezető elfárad, és megáll pisilni, kávézni, esetleg tankolni, akkor te is kiszállsz az autóból és nyújtózkodsz egyet. Érdekes, mi is apámmal ketten vezetjük le az 1500 km-es utakat, országhatárok meg elcs*szett alvásciklusok diktálják, mikor állunk meg kerek tíz percre, de hozzád hasonlóan az anyám az, aki a legjobban belefárad egy ilyen útba. De ő az, akinek nincs beleszólása. Exem menzeszelt egy ilyen maratoni út közben, betétet is tudott akkor cserélni, amikor éppen megálltunk cigizni-kávézni.
máj. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nálunk az a szokás, hogy egyrészt mindenkinek van helye. Ötfős autóba max. 4-en ülünk, kényelem van. Apám vezet itthon meg a korlátlan Németországban. Én vezetek Ausztriában meg Svájcban, mert nem ismerjük, melyik kamera mit néz, ahol nem lehet gyorshajtani, tehát csak tempomat+kormány van, ott én vezetek. Anyám meg a hátsó ülésen alszik. Vezetőcserekor meg ha szüleimmel vagyok, én hátraülök, de tesóm pl. ragaszkodik ahhoz, hogy aki vezetni fog még, az az anyósülésen aludjon, mert szerinte az kényelmesebb és szívesebben helyezi a kezébe az életet. Meg ugye aki az anyósülésen ül, az kezeli a zenét. :D
máj. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szünetekkel. Közben nézhetsz filmet telón.
máj. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bazaltkaroly ***** válasza:
100%
Ha olyan személlyel utazol, akkor beszélgessetek. Ha jó a téma, akkor úgy el fog repülni az idő, hogy alig veszed észre.
máj. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Ilyenkor a megállás nem azt jelenti, hogy 4 perc cigi/pisi a pálya szélén, hanem 4 perc cigi/pisi a pálya szélén meg 2 óránként meg 1-2db 1-2 órás nézelődés.


Kell keresni előre pár érdekes helyet ami nem nagy kitérő, ott megkajálni és folytatni.

máj. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%
Hát én tuti nem fogok az utas kedvéért 1-2 órát nézelődni. Aki nálam lassabban cigizik, az úgy járt, ülünk vissza a kocsiba és megyünk!
máj. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!