Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen egy kamionos élete?

Milyen egy kamionos élete?

Figyelt kérdés

Nézzük külön aki Európában, és aki országon belül megy.

Mikor vannak otthon a családjukkal? Mennyit visznek haza? Milyenek a munkakörülmények, főleg ha kezdő az ember? Később mire számíthat? Megterhelő idegrendszerileg? Mennyire monoton vagy izgalmas? Mennyire nehéz az E jogsit megszerezni, plusz ami kell hozzá (GKI, PÁV, stb), illetve kinek mennyibe került?

Szivesen olvasnék részletesebb beszámolókat is.


máj. 19. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy életforma. A volt szomszédom imádta csinálni, ő vitte magával a nőjét is, de az is élvezte, hogy mennek jobbra-balra.

Aztán amikor megvolt a pénz, akkor vettek lakást és felült belföldre.


Ez szerintem korrekt.


De ott van haverom, csak kényszerből ment bele, szal nem szereti, a feleségét dugják, de sokat nem tud vele kezdeni stb.

Annyi, hogy a pénz az jó.

máj. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. És olyan létezik, hogy 8 órás kamionos meló mellett mindennap otthon alszik az ember?
máj. 19. 12:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

8 órás biztos hogy nincs.

Alsó hangon 10 óra. Munka van dögivel, nem fog a kamion a telephelyen állni.

máj. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A 8 órás kamionos meló ritka, mint a fehér holló, az építőanyag-kereskedőknek dolgozók, betonmixeresek dolgoznak annyit, de a keresetük is olyan, amilyen. A napi bejárósok a terítőmunkát végzők, lidl, tesco-s sofőrök, de azoknál azt várja a főnök, hogy a napi 9-10 óra vezetési idejük meglegyen, mellette a rakodások, napközbeni előírt pihenők, szóval inkább 12-15 óra a munkakezdéstől a végéig, nem 8.
máj. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Meg van sértődve a külföldi kamionos, hogy neki kell lerakni a platóról az áruját...aztán senki nem beszéli az ő nyelvét, igaz az angolt sem vágja..


a külföld eleve úgy működik, hogy legalább két európai nyelvet kell beszélni.


monotonnak nem lehet mondani, főleg ha valaki nyitott a világra.

nyugdíjas vagyok, de nincsenek rossz emlékeim..főleg, mert az angol, a bolgár, és a török nyelvtudás aranyat ért. Nekem a törökök voltak a legszimpatikusabb emberek, mint magyart, még kedveltek is.


szóval nyelvtudás, targoncavizsga nélkül nem is szabad álmodozni

máj. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
máj. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!