Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hyundai I30, 1.6 crdi 2011...

Hyundai I30, 1.6 crdi 2011 vélemények? Napi 25 km távra megfelel? 27/L

Figyelt kérdés
máj. 20. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Igen
máj. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Jó autó, jó motor, szerintem simán. Vásárlás előtt keress fel egy szervizet a környéken és kérj egy vásárlás előtti átvizsgálást. Sok fejfájástól megóvhat.
máj. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyenem van, imádom. :D

"Gyorsan" melegszik a motor is, így szerintem kevésbé gond a rövidebb táv, hamar eléri az üzemi hőmérsékletet.

máj. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Többen ajánlották már, nagyon is tetszenek nekem. Szerintem ez lesz a befutó!
máj. 20. 14:11
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Esetleg ha gondolod, nézz még szét a Kia Ceed-ek között. Ugyanaz a kettő, csak külsőben térnek el.
máj. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 tudom, de nekem az i30 jobban bejön külsőre. Ha nagyon nincs i30, akkor azokat is megnézem.
máj. 20. 14:15
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Én is nézegettem. Nagyon jók amúgy meg írják is hogy a hyundai a dízelben nagyon ott van.

máj. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!