Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Pápán hogyan jutok el a...

Pápán hogyan jutok el a buszpályaudvarról a vasútállomásra?

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:

A buszpalyaudvaron kerdezzed meg, szinte mindenki tudni fogja. Nagyon egyszeru kulonben, kb. 15-20 perces seta, egy parkon kell atmenned. A buszpalyaudvar egyik felen van egy park, meglatod. Azon a parkon kell atmenni, Varkertnek hivjak.

Kerdezz ahogy mesz, mindenki tudja az utat!

2009. jan. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

A legegyszerűbb tényleg ha átmész a Várkerten. Ez pont a buszpályaudvar mellett van. Ha leszállsz a buszról, elindulsz a park felé. Ha szemben állsz a parkkal akkor a pályaudvar bal felső "csücskénél" lesz egy fagyizóbódé. Azzal szemben van egy zebra, ott bemész a Várkertbe és végigmész egészen a lépcsőig. Kicsit kanyarog az út de nem tudod eltéveszteni. Az út végén van egy lépcső, ott felmész és azzal pont szemben van az Esterházy út. Egy nyíl egyenes utca az Esterházy út, és annak a végén van a vasútállomás.

Én már csak tudom, hiszen pápai vagyok :)

2009. jan. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeket :)
2009. jan. 16. 13:53
 4/4 anonim válasza:

15-20 perc?

Nekünk ment futva 4 perc alatt, mikor vonatra siettünk!:D

2009. szept. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!