Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mátészalkától- B. pestig hogy...

V.G. kérdése:

Mátészalkától- B. pestig hogy érek el, de nem az M3-on akarok menni? A legrövidebb utvonalon.

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Tádám - a Google Maps is tud ilyent, hogy kiveszi az autópályát, illetve a többi, fizetős utat:

[link]

2011. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az előbbi link, kicsit hibás, de itt van a másik, ezt próbáld:

[link]

2011. febr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem jó utvonal, én régi 3-as utat kerestem, de igy is minden rendbe van
2011. febr. 7. 07:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Sajnálsz 1650 forintot? Inkább haza tötyizel 5 óra alatt? Autópályán 3 óra se lenne..
2011. febr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jah, meg is néztem. Autópályán haladva 2 óra 30, 2 óra 40 perc, attól függ hova mész itt Pesten belül.
2011. febr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az nagyon igaz, hogy csak tötyögök ha nem az autopályán megyek, de nekem sokat számit kb.3500 forint (menet-jövet).

Magyar határ kivüli részről indulok, de az ezer éves határon belül lakom ( PARCIUM-SZATMÁRNÉMETI).

Nem vitázni akarok, csak informálni, nagy tisztelettel

2011. febr. 14. 19:54
 7/10 anonim ***** válasza:

02-09 23:05-nak:

az a helyzet, hogy a google mapson sem véletlenül van ez az 'ingyenes opció'. Igaz, így hosszabb az út, de nálunk már fontolják a km. alapú autópálya fizetést. Autóstól függ, hogy kinek - hogy éri meg ez. Igaz, időre kb. dupla annyit tesz ki ez az egész.

2011. febr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3500 menet-jövet? Huhh és hány napot leszel Pesten? Mert 1650-ért 4 napos autópályamatricát kapsz. Szerintem sokkal jobb már a biztonság miatt is autópályán menni, nagyon sok városon fogsz átmenni, bármi történhet.
2011. febr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kb. 10 napot leszek, mig a két hónapos kis unokámal ismerkedek. Nem gond a sok város amin át kell utazunk, sőt ugy tervezem még meg is álok néha, megnézni a történelmi nevezeteségeket...

Nem mindig a száguldás a legjobb megoldás...

Köszi a kommenteket

2011. febr. 14. 23:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Jajj, hogy nézelődni akarsz:D Miért nem ezzel kezdted? Akkor bocsánatot kell kérjek, én sem vitázni akartam. :) Azthittem csak simán főúton akarsz végigjönni, mert az tényleg iszonyú unalmas lenne, ha csak vezetnél. Dehát veled más a helyzet. Nah mindenjót az unokáddal! :)
2011. febr. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!