Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Angliában mernél vezetni...

Angliában mernél vezetni rutin nélkül?

Figyelt kérdés

Olyan munkát kapok kint, ahol szinte minden nap kell vezetnem, én viszont a vizsgám óta nem ültem autóban, ennek több, mint 10 éve, ezért rettegek tőle.


Mik a tapasztalataitok, milyen Angliában vezetni?

Úgy hallottam, a sofőrök rettentő udvariasak és a jobb oldali kormányt is könnyű megszokni.

Bár igazából akkor is félnék, ha senki nem lenne az utakon, mivel nincs rutinom és sajnos nincs pénzem magánórákat venni a munka előtt.


Szerintetek? Meg lehet szokni könnyen a vezetést?


2011. márc. 31. 08:14
1 2
 1/12 anonim válasza:
R.I.P
2011. márc. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem mernék. Vezetésnél pont a rutin az, ami kell. Különben ugyanúgy, mint a tanulásnál, nagy figyelem kell, és bizony segítség nélkül veszélyes lehet, ha pl elbambulsz.
2011. márc. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ennyi kihagyás után még Magyarországon is csak oktató melletti gyakorlás után szabadna egyedül vezetni.

Így életveszélyes vagy a többi emberre is!

2011. márc. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Na, most nem nyugtattatok meg :(
2011. márc. 31. 08:39
 5/12 A kérdező kommentje:

Meló előtt lesz 1 órás vezetésórám oktató mellett, de utána egyedül leszek.

Más is így kezdi a vezetést nem?

2011. márc. 31. 08:40
 6/12 anonim ***** válasza:
azért előnye is van,hogy itthon még nem vezettél-nincsenek beidegződéseid a jobbra tartással kapcsolatban,nem kell átszoknod. én hat éve vezetek itthon,de nagyon félnék a másik oldali vezetéstől. sok sikert,és gyakorolj esetleg két órát ,mielőtt kimész a forgalomba.
2011. márc. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
én vezettem már jobb kormányos kocsit. elfelejtettem h hol vok és váltásnál nyultam jobbra és majdnem kinyitottam a ajtot
2011. márc. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Más is így kezdi a vezetést nem?"


Mármint úgy, hogy tizenvalahány évig nem vezet vizsga után, aztán rögtön éleben. Na nem! Más nem így csinálja.

Sokan vesznek órákat ilyen kihagyás után, de nem egyet.

2011. márc. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Én HGV sofőr vagyok kint és nem gáz, megszokod egy nap alatt ,HA VAN RUTINOD!

Na de neked nincs , ezért ajánlom ,h nagyon gyorsan keress valakit ANGOLT egy jó barátot aki kimegy veled a parkoloba és 5 fontért veszel bójákat a sport boltban (foci felszereléseknél) kirakjátok az utat és rutin rutin rutin órákon át LEGALÁBB!

Az angolok nagyon buták és udvariasak, ha nincs jelzés lefagynak és nem tudják mit kell tenni. Ezért szinte minden kereszteződésben van lámpa ez nem lesz gond, de azért vedd elő a kreszt és gyakorolj mert 10 év alatt sok minden változott. Főleg TE, azaz felejtettél!

Ne vitázz ez tuti!

Sok sikert, és ha már beültél legalább legyél határozott, mert nem olyan gáz ez a bal oldal.

GOOD LUCK!

2011. márc. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

Az biztos, hogy nagyon lassan fogok vezetni, szerencsére az angolok nem türelmetlenek.

Ha a tesztórán úgy érzem, hogy nagyon nem megy a vezetés, próbálok plusz 1 órát venni, ha nem drága...

Ismerősöm sajnos nincs kint akinek autója van és a közelben lakik.

2011. márc. 31. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!