Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Külföldről le tudnám tenni a...

Külföldről le tudnám tenni a jogosítványt? Vagy legalább a KRESZ részét?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A problémám az , hogy jelenleg angliában dolgozom au pair ként,azonban valahogy le kellene tennem a jogosítványt. Nem csak azért mert zavar , hogy nincs, hanem mert az évem leteltével szeretnék menni Amerikába, vagy Ausztiába au pairnak ,és oda sajnos kötelező a jogosítvány.Az angolt nem fogadják el sajnos..:(Hogy tudnám megoldani úgy h ne kelljen 3 hónapra hazamennem? Esetleg a rutinra meg a vizsgákra?

Előre is köszönöm


2011. máj. 5. 21:37
 1/5 anonim válasza:

Ezt a mondatot nem értem, hogy az angolt nem fogadják el. Hol nem fogadják el? Ha a magyart elfogadják, úgy el kell, hogy fogadják az angolt is az usában, vagy az ausztráloknál.

Én Angliában csinálnám a helyedben. Helyben van és egyszerübb is, mint Mon.

2011. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem, hogy mért nem jó az angol, de kiváltod a nemzetközit az angolra és onnantól szavuk nem lehet.
2011. máj. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha tudsz vezetni, akkor nem gond. Ugy ertem van angol jogositvanyod.

Akkor annyi, hogy talalsz egy autosiskolat es oktatot, aki vizsgakra lejelent, es ott levizsgazol, a kotelezo orak levezeteset meg alairjak neked. Nem legalis, de megoldhato...

Viszont meg igy is kell hozza ido, hetekre elore szoktak idopontot kerni forgalmi vizsgakra... meg itthon az elsosegely is kell hozza, bar az hamar megvan.

2011. máj. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem értem pontosan miért nem fogadják el. Azonban Angliában könnyebb jogsit szerezni, csak KRESZ vizsga van , és első órától kocsiban ülsz és vezetsz... Ráadásul legálisan megtaníthat vezetni a barátod ha van tanulói jogosítványod..:S Azonabn azt írta az ügynökség, hogy nem fogadják el. (lehet h akkor csak ők nem) Annyi baj van az angliai jogsival, h 50 font 2 óra.(az durván 20000 forint) Köszönöm a válaszokat
2011. máj. 6. 10:41
 5/5 anonim válasza:

Kérdezz vissza az ügynökségnél, hogy pontosan mit nem fogadnak el, mert nem egyértelmű. Ha kifejezetten az angol jogsit, akkor annak sok érteme nincs. Csak gondold végig? Hogy megy akkor ki egy angol au pairnek? Egy angol fiatal hol/hogy szerez máshol jogsit?


Amúgy nem biztos, hogy az angoloknál tényleg drágábbra jönne ki a jogsi. Mo-n annyi sok vizsga van és annyi lefizetési "kötelezettség", hogy mire az egészet összeadod, lehet, hogy ugyanott lennél.

2011. máj. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!