Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kressz teszteken hány pontot...

Kressz teszteken hány pontot értetek el a vizsga előtti napokban?

Figyelt kérdés
én az oktatás végén 10 böl 10x 70 pontokat értem el azota eltelt 3hét (hétfőn vizsga) tegnapkezdtem el ismét gyakorolni de most álandoan 60 65 pontokat érek el:(
2011. máj. 6. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Konkrét pontszámokra nem emlékszem, de a vizsga előtti próbálkozások alkalmával csak egyszer sikerült a teszt. Mindegy egyéb próbálkozásomnál túl kevés pontom lett.

Végül mégis elsőre levizsgáztam.

2011. máj. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Vizsga előtt egy héttel : egy csomó hibátlant csináltam, de az utolsó napokba csak ritkán sikerült 70 fölé, volt olyan is, hogy csak 50valahány pont lett. Vizsgán 72 vagy 73 pontom lett ha jól emlékszem.

Nyugi vizsgán biztos jól fogsz teljesíteni.

2011. máj. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

A vizsga előtt a teszteken folyton megbuktam. Egy alkalmat kivéve, amikor az elméleti oktatáson gyakoroltunk, ott összesen 2 hibám volt.

A vizsgán meg szétizgultam magam, de meglett elsőre.

2011. máj. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vizsga elött mindig ilyen 70-73, de volt 75 is. vizsgán meg 68-asat csináltam, de aza lenyeg megvan...
2011. máj. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát én elég sokat gyakoroltam, nem bíztam a véletlenre. Összetett próbavizsgából csináltam 200-at kb, ezeknek nagy része 70 pont felett, max pontszám, esetleg pár pont mínusz, és végigmentem az összes témakörön is.



A vizsga meglepő módon 100%os lett és én végeztem leghamarabb (valami 6-7 perc alatt). A legtöbb kérdésnél már az első szóból tudtam mi a válasz :)


A kérdésre a válasz legyen mondjuk 72 pont :)

2011. máj. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!